06 Temmuz Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Benim bir diğer adım da Cingöz Nalkapon haberiniz ola. Ondan size bugün müthiş bankom Camgöz'ü veriyorum yeğenlerim. Onun müthiş yarışlarını çok iyi takip ettim. Son koşusunda son 50 metrede kameraya dönüp bana göz kırptı. Mesajı hemen aldım. İlk yarışımda geçilmem Dayı, dedi. Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimle yaptığım gizli görüşmede de olur aldım. Ona güvenim sonsuz bu böyle biline. Bana birkaç tane daha dinamit lokumu verdi. Uludaz yerinde duramıyor Dayı, yarış saatini sabırsızlıkla bekliyor, dedi. Son ayakta  da Ardanuçlu'nun geçilmesi imkansızmış. Daha ne olsun ufakçı yeğenim al sana üç tane müthiş banko. Tepe tepe kullan. Onlar tek tek kazandığında da Dayına dua edip popülerliğinin artmasına destek ol. 

Üstün altılı bilgimi bu ara çok yoruyorum yeğenim. İnzivaya çekilmem an meselesi. Bir de düşmanlarımın saldırılarına göğüs geriyorum. Senin için nelere katlandığımı görüyorsun. Ama Dayının kıymetini biliyor musun? Bilmiyorsun yeğenim. Gücüme güç katmak için hiçbir şey yapmadığını görüyorum. Popülerliğim dolar gibi bir düşüp bir artıyor. Çevremdeki yeğenlerim olmasa halim nice olurdu. Onların beğenileri beni ayakta tutuyor. Sayfama bakıyorum da beni öven yazılar azaldı, beğeniler düştü. Bu böyle olmaz yeğenim haberin ola. Her ne kadar mütevazi bir insan olsam da zaman zaman övgüler almayı beklediğim onları emekli takımına okutup caka sattığım söylentileri doğrudur. Haydi bakalım yeğenim şimdi sayfama gel beğeni yap. Mükemmelliğim hakkında yazılar yazıp düşmanlarımı çatlat. Onlar hasetinden çatlarken biz de şovlarımıza devam edelim. 

Bütün yeğenlerimin gözlerinden öpüyorum. Şansınız bol ola. Tıklamaları unutmayın. Yoksa bu değirmen nasıl döner değil mi?

REKLAM


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4 CAMGÖZ BANKO
2.4.5.6.3
3.6 // 1.5
2.4
2.5.9.11.7.8
6.5.4.2.9

42 TL // 84 TL 

2. ALTILI

2.5.9.11.7.8
6.5.4.2.9
4 ULUDAZ // 3
2.4.1.5.6
2.1.3.4.7
1 ARDANUÇLU BANKO 

67.5 TL // 135 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.