05 Temmuz Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün senin için müthiş bir kurgu hazırladım. Her an her şey olabilir. Ufakçı yeğenlerimi de unutmadım. Onlar için 8 gaymelik mükemmel bir kupon yaptım. Sizi düşünmeden geçirdiğim bir an yok haberiniz ola. 

Bugünkü müthiş bankom Tipi Tip beni maziye götürdü yeğen. Sene 1988 Taksim pavyonlarında fötürlü şapkamla şov yapıyorum. Kapıdaki fedailer beni görünce ceketini ilikliyor. Pavyon gülleri gelişimi dört gözle bekliyor. Pazularım gömleğimden taşıyor. Vurduğumu deviriyorum. Birinci yumruğu attığım yıkılıyor, kinci yumruğu attığım bayılıyor, üçüncü yumruğu atarsam acile kaldırıyorlar. Gücüm herkesin dilinde. Günlerden bir gün yeğenim yine pavyonları ziyaret ediyorum. Yeni bir densiz türemiş. Gittiği her yerde namımı duymak onu rahatsız etmiş. Yanına iki üç tane çakalını alıp benim gibi bir kurda saldırma planları yapmış. Pavyona gittiğimde fedailerin önünü iliklememesi gözümden kaçmadı, pavyon gülleri bana yanaşmadı. Garsonu çağırıp avucuna yüklü bir bahşiş sıkıştırdıktan sonra bütün gerçekleri öğrendim. Tipi tip Burhan lakaplı bu densiz herkesi tehdit edip belindeki beylik tabancasını gösteriyormuş. Bu gece Nalkapon'u bitirmem an meselesi herkes ayağını denk alsın demiş. Onun masasına baktığımda sağında solunda duran çakallarını gördüm. Sandalyeye yaslanmış, ceketini omzuna atmış, ayak ayak üstüne atıp bana dönmüştü. Sakinliğimi korudum. Böyle durumlarda soğukkanlı oluşum en önemli özelliğimdir. Sonra birden masama pavyonun sahibi Gavat Adnan geldi. ''Gözünün yağını yiyeyim Nalkapon sen git buradan yoksa ekmek teknemi dağıtacaklar. Çocuklarım aç susuz kalacak, senin de namını bitirecekler'' dedi. Ona tek bir cümle kurdum: Onların ateşi cürmü kadar. Biz ne cehennemler gördük Gavat Adnan.  Sonra kalkıp Tipi Tip Burhan'ın masasına gittim. Pavyonda sessizlik oldu. ''Anlat bakalım Tipi Tip benimle derdin ne?'' dedim. ''Bu pavyonlar ikimize dar Nalkapon ya sen ya ben çekilecek bu alemden'' diye tehdit eder gibi belindeki beylik tabancasını gösterdi. Bir anda masadaki meyve bıçağını alıp parmaklarının arasına saplamamla belindeki tabancayı kapıp ilk fedaisinin topuklarına sıkmam bir oldu. Öbür fedaisi ne olduğunu anlamadan elinde tuttuğu tabancaya isabet alıp yere düşürdüm. Artık Tipi Tip Burhan'la baş başaydık. Ağlayıp önümde diz çöktükten sonra dizlerime kapandı. Ama onunla işim bitmemişti. Garsonu çağırıp bir tane süpürge istedim. Eline tutuşturup her yeri süpürmesini izledim. Sonra da bulaşıkları yıkattım. Yaralı fedaisini tedavi ettirmek için de Lokman Ahmet'i çağırttım. Polise giderse, onu yok etmesi için çevremdeki yeğenlerimden bazılarının devreye girebileceğini anlattım. En son da ona dansöz kıyafeti giydirip müşterilere meze yaptım. 

Görüyorsun yeğenim her ne kadar belalı olsam da saflığımdan bir şey kaybetmedim. Her gece oturup senin için müthiş kurgular hazırlamaya devam ediyorum. Üstün altılı bilgimi sonuna kadar kullanıyorum. Ama sen tıklamanı yapmıyorsun. Bedava sirke baldan tatlıdır deyip sayfamdan çıkıyorsun. Bu değirmen böyle denmez yeğenim bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

5.3 // 1.2.9.4.7
1.2.4.5 // 10.3
7 TİPİ TİP BANKO 
8.7.1 // 3.5
3.1.2.7.4 // 11.13.5.10
6 ALOYSHA BANKO 

8.4 TL // 132.3 TL 

2 yorum:

  1. Sallamaa kolpa nihat

    YanıtlaSil
  2. Dayı bırak sen bu işleri senin beyin hücrelerin kısa devre olmuş bi günde adam gibi altılı yaz bursada 4.ayak 1 altıncı his tek atta bi ekmek ye bari

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.