05 Temmuz Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


HEART REASON Grupta bir çok kaçak isimin olması şansını bir hayli katlamış durumda. Adana'da katıldığı ve bir çok sert grupta birinciliği ve tabelaya girdiği koşuları bulunup burada bir yarış gören safkan etkili sprintiyle kazanabilir.

KAFACAN Son yarışında sert rakiplerinin yanında foto finişe kadar mücadele ederek yarım boy geride üçüncü olarak tamamladığı koşusunda ki sprintini beğendiğim tay daha da vasatlaşan gurupta alternatif tekimdir. 

ALDERAMİN Grup olarak ele aldığımız da farklı olduğunu düşündüğüm isimin son yarışı kötü olasa da tahminim yavaş gidilecek tempodan faydalanarak düzlükte rakiplerine üstünlük kuracak isim olarak gözüme çarpıyor. İlk atımdır. 

BUMBAİ Son üç koşusunda çim piste çıkarak yarış hayatına yeni başlamış gibi kazanan safkanın uzayan mesafede daha iyi koşularını izleyeceğimizi gördük. Mesafeye uyum bir diğer rakibi olan Moskova Ateşi'ne göre daha formda ve sürekli jokeyinin üzerinde olmasından dolayı benim bankomdur. 

PİRGOS Son yarışında daha sert rakipleri çok rahat geçme başarısı gösteren kısrak ağır kilosuna rağmen uygun rakiplerinin yanında kısa mesafe nedeniyle koşunun en şanslı ismidir. 

NOT; Sitemize katkıda bulunmak için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz. 

REKLAM


ÇATI ŞABLONUM

3.1.4
4-KAFACAN
1.3.2.6
2.6
2-BUMBAİ
1.2.4.5

6.7 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3.1.4.7.5.2
4.9.10.6.2.8.1
1.3.2.6
2.6.3
2-BUMBAİ
1.2.4.5

141.12 TL BOL ŞANS.
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.