03 Temmuz Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana Kerpeten Ekrem'i nasıl madara ettiğimi anlatmış mıydım? Bir zamanlar mahallede herkese caka satardı. Havasından geçilmezdi. Benimle gizli bir rekabet içindeydi. Her gün ganyana gider, ganyancıya çay ısmarlayıp tavlamaya çalışırdı. Sonra da akşama kadar yatmış ikili üçlü kuponları yapıp arada bir tanesi denk gelirse, akşam kahveye uğrayıp hava pompalardı. Sonra birgün onun oyununu bozdum. Ganyancıya iki simit yanına köpüklü ayran ikram edip onun her gün kurduğu bu tezgahı ağzından aldım. Ganyancıya akşam kahveye uğramasını tembihleyip köşeme çekildim. Kerpeten Ekrem kahveye geldiğinde ganyancıyla bir olup onu madara ettikten sonra gönderdim. 

Bu Kerpeten Ekrem dişçiydi yeğenim. Ama öyle diplomalılarından değil, merdiven altına açtığı tezgahta mahallede dişi çekileceklerin dişini çekerdi. Onu ihbar edip ortadan aldırmam da mümkündü ama her ne kadar düşman da olsam kimseyi ekmeğinden etmemem en önemli özelliğimdir. Birgün Erkete Orhan yeğenimin arka dişi çürümüş de Kerpeten Ekrem'in kapısını çalmış. Kerpeten benden intikam almak için Orhan yeğenimin iki dişini birden çekip eline tutuşturmuş. Sonra da ona demiş ki ''Git o Nalkapon'a söyle yeğeninin iki dişini çektim ama onun otuz iki dişini çekmem mümkün.'' Erkete yeğenim iki gözü iki çeşme kahveye gelip bana olanları anlattı. Hemen kahvecinin çırağını çağırıp mahalle takımına gönderdim. Mahalle takımından Ejder Adnan, Orangutan Orhan, Sincap Nuri, Kobra Erkan, Panter Sinan, Ayı Osman, Tilki Selim koşarak geldiler. Onlara dedim ki ''Yeğenlerim kaç zaman oldu size gizli bir görev vermiyorum. Hepiniz paslandınız. Bugün antrenman yaptıracağım.'' Onları aldığım gibi Kerpeten'in merdiven altı tezgahını bastım. İçeri girmemle elinin ayağına dolaşması bir oldu. Yeğenlerim onu bir çırpıda ameliyat masasına yatırdılar. Nalburdan sipariş ettiğim kerpeteni cebimden çıkarıp onun ağzını iyice açtırdım. Sonra da tek tek dişlerini sökmeye başladım. Otuz iki dişini sökünce hepsini avucuna doldurdum. Acıdan bayıldı yeğenim. Ona bir not bıraktım: Bir dahaki sefere avucuna boş kovanları doldururum. Aklını başına al polise gitme. Seni bitirmem an meselesi. 

Şimdi diyeceksin ki Dayım bunu bana neden anlattı. Artık TJKnın otuz iki dişini sökmemin zamanı geldi yeğenim. Benden korksunlar. Bundan sonra üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularıma dikkatle bak. Dayı bu çok olmuş deme, ufakçılarla bir olup yatır. Sonra pişmanlıktan kafanı duvarlara vurursun da ben acımam sana. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1.7.5.2
12.11.6.4.15 // 16.18.2
1 YABANKIZ BANKO 
4.6
2.14.3.5 // 9.10
7.9.8.16.4.17

67.2 TL // 161.28 TL 

7 yorum:

 1. Bozuk saat gibisin birgün doğru göstereceksin bu arada 4.ayak 5 geçilmez sana uyarım dayı

  YanıtlaSil
 2. Bol sans dayi dokturmusun yine bu kupokupon yarin icerde insallah aynisini yapistircam

  YanıtlaSil
 3. Sen Kolpanin dayisisin

  YanıtlaSil
 4. Dayı bırak bu altılı ayaklarını senden çok iyi hikaye yazarı olur ;)

  YanıtlaSil
 5. dayı, hikaye yorumları için ücret verirseniz bende yazacam. bu işte para var. altılıyı bırakırım artık

  YanıtlaSil
 6. Kendine özel bir palavra sitesi ac. Ucretli yap. İlk uyelik benden . Yaptigin palavralar cok guzel..

  YanıtlaSil
 7. Ne diim ki artık borçla harçla sana inanıp tek atıyoruz kendi hazırladığım kuponda 4 tek sen yabankız vurma kafanı sonra duvarlara dedin tek attım yine vuruyorum duvarlara ah be abim ne diim ki..

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.