03 Temmuz Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


ANADOLU BEYİ İki koşu önce bugünkü koşu mesafesini 1.58.02 tamamlayıp daha hazır ve formda rakipleri geride bırakan safkanın, son yarışında ise kendi stilin de bir çok isimin olmasından dolayı  fazla etkili olmadığını ve galop niyetine koştuğunu düşünüyorum.  Bugün önde yalnız kalması durumun da uygun rakipleri ve mesafe avantajıyla çizgiye önde geçmesi en doğal isimlerdendir.  Adana'da katıldığı son yarışında genel olarak iyi performans sergiledikten sonra, düzenli olarak sürdürdüğü galoplarında iyi dereceler çıkartıp 600'ü 37, 400'ü 24 yapan THORMAN ilk rakibidir. 

LONDRA Adana kumunda iki yarış görerek yarış hayatına kötü başlangıç yaptıktan sonra dört ay ara veren isim, burada sert rakipler arasında virajı en geride dönmesine rağmen dinçlik ile katıldığı Şartlı-3 koşudan üçüncü olarak ayrıldı. Normal de günün ilk ayağına da kaydı bulunmasına rağmen ilgilileri tarafından silinerek bu koşu tercih edildi. Eminim orada da koşsaydı çizgiyi önde geçen isim olurdu. Fakat orjini itibarıyla tam 1200-1600 mesafeleri arasında kısa vadede etkili olabilecek potansiyele sahip isimin annesi Berraksu, yarış hayatı boyunca 5'i 1200, 12'isi ise 1400-1600 mesafeli çim koşuları. On bir tanesi ise Grup koşudur. Kulvarından düzgün çıkıp iç bariyer yada önlerde kendisine uygun yer bulabilirse kazanması normal sonuç olur. Günün bankosu olarak öneriyorum.

ANADOLUKAN Bu pistte sürprize imza attıktan sonra katıldığı üç uzun mesafeli yarışta varlık gösteremeyip, hiç alışık olmadığı Kocaeli pistinde ise son yarışında çok kötü performans ortaya koyan isim, yeniden buluştuğu dişine göre rakipleri yanında dün sabah gerçekleştirdiği 14.5 çok rahat kısa galobuyla günün sürprizini gerçekleştirebilir. 

ADALYN Sezon başından beri yakın takibimde olmasına rağmen bir türlü istenilen yarışlarını sahaya yansıtamayan isimin artık söz sahibi olacak gruba ve mesafeye de ulaşmasından dolayı benim ilk atım olacak. Bu sene katıldığı birisi A2 olmak üzere beş koşusunda da öne düşe isim bu dış start tercihini en iyi şekilde kullanıp virajı rakiplerine göre biraz avans ile dönebilirse bir çırpıda bitirebilir. Şampiyon Yıldırımbey'in kardeşi Yıldırımer ve son yarışları iyi olan WELKİN rakipleridir. 

NOT; Sitemizin kalkınması ve ayakta kalması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederim..

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

1.7
4-LONDRA 
1.6.4.11.8
2.1.3
12.14.6.9.2
8.7.17

31.5 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.7.4.5.8
4-LONDRA 
1.6.4.11.8.3
2.1.3.5
12.14.6.9.2.8
8.7.17

151.2 TL 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.