02 Temmuz Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dünkü müthiş Adana bankoma ne oldu bilmiyorum ama şu anda moralim çok bozuk. Gücümün zayıfladığını hissediyorum. Bursa bülteni benim son kurşunum yeğen haberin ola. Eğer üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgum yatarsa, birkaç gün inzivaya çekilip yarışları uzaktan izlemem mümkün olabilir. Böyle zamanlarda yanımdan peçetimi bir de dolma kalemimi eksik etmem ki yakaladığım saatli bombaları yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırabileyim. Uyanklığım en dikkat çeken özelliğimdir. 

Dün Karşıyakalı Cemo yeğenim aradı. Onu bayramda beni telefonumdan arayıp elimi öpünce affettim. Yoksa selam vermezdim. Suçunu bildiğinden özürler dileyip ayaklarıma kapandı. Bugün de kendini affettirmek için bana mükemmel bir banko verdi. Dedi ki ''Dayı Bursa'dan seyis arkadaşı aradı. Onun ismini kimseye veremem. Hayatı tehlikeye girebilir ama söylediği füzeyi rampaya iteleyebilirim haberin ola. Fitili ateşleyip yeğenlerine dağıtması da sana kalmış.'' Onun bu sözlerinden sonra hemen bülteni kapıp yakın gözlüğümü taktım. Kabıma leblebimi doldurup dinamit lokumlarımı her ayağa tek tek döşedim. Eğer Cemo yeğenimin bankosu Angel Horse kazanırsa cebimizin şişmesi an meselesi haberin ola. 

Haydi bakalım yeğenim uyanır uyanmaz ganyana koşup müthiş kurgumu yatır sonra da müsveddeyi yok et. Ortaklarımız çoğalsın istemeyiz değil mi? Tıklamalarını unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

3.1.7.6.10.9.8
3.1.2.5.8
7.1.6.3
2 ANGEL HORSE BANKO 
8.2.4.7.5
2.4.7

147 TL 

4 yorum:

 1. Nalko,tasi taragi topla yol al.. senden bi b... Olmaz

  YanıtlaSil
 2. Helal olsun başkan guzel oyun kurgusu tek de gelse üstünde idi bravo

  YanıtlaSil
 3. adam angel gelirse koyarım diyor tebrik ederim abi çok iyi kurgu

  YanıtlaSil
 4. Dayı bigunde şu altılıyı düzgün oyna

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.