02 Temmuz Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri

.............................................
UÇARER Ara sonrası birisi Grup-1, diğeri ise yine İstanbul'da   KV-7 koşuda boy gösterip fazla etkili olamasa da bugünkü rakipleri arasından sıyrılan kaliteli isimi banko önereceğim. Burada hazırlıklarına hız kazandıran isim, yaklaşık bir üç haftadır eksiksiz olarak piste çıkıp iki uzun işinde 1200'ü 1.30, 1000'i 1.14 Çok rahat gibi aynı dereceleri çıkartırken kısa işleri ise 400'ü 30 Çok rahatın altına hiç düşmedi. Eski formunu yakalayan safkan uygun rakipleri arasında günün bankosudur.

PUSULA İlk defa start alacak isimlerin arasında hazırlık bakımından en hazır tay görünümün de olsan kısrak Anne kardeşi Flash Dance ve Arizona Red temsilcisi Halilşah kazandıkları ilk maiden koşularını 1200 çim pistte elde etmişler. Galopların da 800'ü 50, 600'ü 38, 400'ü 23.6 rahat yaparak tamamlayan isim rakiplerinin bir adım önündedir. 

MEKANİK Kocaeli'de katıldığı tek koşusunda startla birlikte adaptasyon sorunu yaşayıp, düzlükte jokeyi hakim olup sprint atmak için teşviklerine başlamış ve cevap vermediği için ensesine basmak zorunda kalmıştı. Mehmet Kaya tercihinin yanı sıra, geçtiğimiz ayın başından beri çok iyi galoplar yaparak koşuya hazırlandı. İstanbul pistinde iki GRUP-3 galibi Here To Fly ile anneden, yine pist ayırt etmeksizin bir çok GRUP ve KV yarışlarda birincilikleri bulunan Bedwulf ile ise tam kardeş. Bugün nasıl performans göstereceğini  kestirmek güç, fakat en azından gözden kaçıranlar için hatırlatma olarak bu bilgileri vermek istedim. 

ANGEL HORSE Son koşularının neredeyse tamamını kum pistte koşmasına rağmen çim piste de çok uygun bir isim. Geçtiğimiz yıl burada bir uzun mesafeli koşu kazanmışlığı bulunuyor. Behramkale'nin düzlüğe girmeden yükselteceği tempodan da oldukça faydalanacağını düşündüğüm ve idmanlarında yaptığı hazırlıklarıyla dikkat çeken isime ilk şans verilmelidir. 

HILL HEAD Sezona kum yarışları ile çok iyi başlayıp daha sonra gezdiği illerde fazla etkili olamayan safkan, son yarışında az da olsa ışık vermişti. Ağır kilolu rakiplerinin yanında yeniden sevdiği kum piste çıkacak olmasından dolayı ve  800'ü 50, 600'ü 36 ve 400'ü 24.7 rahat işleriyle sürprize en yakın isim olarak kuponlara yazılabilir. 

NOT;Değerli arkadaşlar, bildiğiniz üzere siteniz Sihirli Kantarma neredeyse iki yıldır yayın hayatına ücretsiz olarak sizlerin katkısıyla devam ediyor. Bu kapsamda sitemizi her gün ziyaret ederek destek olan tüm duyarlı yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

REKLAM

NORMAL ŞABLONUM

10-UÇARER
5.3.2
7.1.2.3.6
2.1
6.1.2
2.7.4.13.1

31.5 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

10-UÇARER
5.3.2.4.7.8
7.1.2.3.6.4
2.1
6.1.2.7.3.4
2.7.4.13.1

151 TL


2 yorum:

  1. Ustad kolay gelsin başarılar ıstanbul yapacak misiniz... bilgi verirsen sevinirim...

    YanıtlaSil
  2. iyi günler kolay gelsin. Yazarımızın İstanbul tahmini olamayacak. Bol şans

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.