28 Haziran Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Beni hiç sorma; şu anda moralim çok bozuk. Müthiş bomba bankomun kazanması bazı çevreleri rahatsız etti. Düşmanlarım paralı askerlerini üstüme saldı. 36 gayme veren bülteni bulamadın, diye bana karşı saldırıya geçip hakaretler ettiler. Bana bakın densizler 36 gaymeyi ben hergün leblebi parası yapıyorum. Üstün altılı bilgimle müthiş kurgumu hazırlarken yediğim leblebiler bile ondan pahalı. Ufak paraların peşinde koşanlar beni izlemeyi bıraksın. Sizin kime çalıştığınızı biliyorum. Aylardır sesi soluğu kesilen Kel Tahminci Abi'nin paralı askerlerisiniz. Onda bunları yazacak yürek olmadığından sizi maşa gibi kullanıyor. Siz siz olun benim gibi bir altılı üstadıyla uğraşmayın. Yoksa Türkiye'nin her yerine yayılmış durumdaki yeğenlerimi zaptetmem zorlaşabilir. Onları ganyan bayilerinde zor tutuyorum bu böyle biline. Tek sözümle sizi yok etmeleri söz konusu olabilir. Mahalle takımından Piranha Kenan dişlerini geçirecek yer arıyor haberiniz ola.

Neyse yeğenim biz işimize bakalım. Gücümün çoğunu bunlara harcadığım, müthiş kurgularımı hazırlarken üstün altılı bilgimin zayıfladığı, sonra da yattığımız söylentileri doğrudur. Eğer bunlar olmasa ayda otuz altılı bulmam an meselesi. Ama bakıyorum da beni seven yeğenlerim de sus pus olmuş. Neredesiniz yeğenim? Bana hakaretler edilirken kahvenin bir köşesine çekilip gazozuna tavla mı oynuyorsunuz? Popülerliğimin düştüğünü hissediyorum. Bu gidişle pılımı pırtımı toplayıp inzivaya çekilebilirim. Sonra da ''Dayım nereye kayboldu, bu bültende kesin bir bomba bankosu vardır'' diye kafanı duvarlara vurursun. FBI, CIA, MOSSAD, KGB bir araya gelse de beni bulamaz. Gizliliğim en önem verdiğim özelliğimdir. 

Bugün sana iki müthiş bankom var yeğenim. Onları banko yazmaya kimse cesaret edemez. Yürekleri yetmez. Benim gibi bir usta asla korkmaz. Kalan ayaklarda da dinamit lokumları infilak ederse, değme keyfimize. İkinci koşudaki müthiş bankom Özerman yerinde duramıyormuş. Bu sabah seyisine dönüp kişnemeyle ''Bu yarış ne zaman olacak kazanmak için çok sabırsızlanıyorum. En az 35 metre fark atmayı planlıyorum.'' demiş. Öbür bankom Nobel Princess de padokta pırıl pırıl parlıyormuş. Son galobunda geçilmem mümkün değil, der gibi koşmuş. İstihbaratımın gücüne ben bile inanamıyorum. TJK Reisi kasanın anahtarını taksa iyi eder; yarın şov var yeğenim şov. 

Haydi bakalım yeğenim sayfamdan çıkmadan önce tıklamanı yap. Sonra aramıza kara kediler girebilir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

7.6.1 // 3.11
3 ÖZERMAN BANKO 
2 NOBEL PRINCESS BANKO 
3.4.6.8.2 // 1.5.7
4.5.3.1.9 // 10.11
6.8 // 9.7.2.3.4.1

10.5 TL // 156.8 TL 5 yorum:

 1. Dayı baya sıkıntıdayım acil altılı bulmam lazım garage(44) oto tamir bakim servis 05388170144 saygılarımla YÜKSEL usta

  YanıtlaSil
 2. Dayı sen boşver onları, büyüklüğünü bilen biliyor. Selametle

  YanıtlaSil
 3. Dayı azına sağlık sıkıntılarım var lutfen bugun bı yardım et birşeyler bulayim

  YanıtlaSil
 4. Dayı azına sağlık sıkıntılarım var lutfen bugun bı yardım et birşeyler bulayim

  YanıtlaSil
 5. Seni sevmeyen ölsün dayı harikasın

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.