27 Haziran Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


TARSUS BEYAZI Geçtiğimiz sezon neleri başardığını yakından bildiğimiz ve takip ettiğimiz isim nefes yönünden etkilendiği ve sert rakipleri de aynı dönem için de denk geldiği için iki tabela çıkartabildi. Bu kadar cazip ve uygun rakipleri sezon içerisinde bulabilir mi diye düşünmüyor değil insan. Mesafe ise işini daha da kolaylaştıracak şekilde olduğundan günün bankosu olarak öneriyorum.

ESTİGEÇTİ Kendisi gibi performansını gayet iyi ve düzenli şekilde sürdüren, eksik koşması halinde  en azından devreye girecek ve kuponları sağlama alacak ekürisi Berengül'ün bulunması açık kapı bırakmaması açısından yarış sever açısından iyi olacaktır. BeN Ekürilerin hata yapacağını düşünmüyorum. Küçük ve ölçekli şablonuma banko bırakacağım. 

SON OĞUL Son koşusunda dördüncülük almış olmasına karşın ben pekte beğenmedim ama bir süre ara verip yeni form tuttuğu için göz ardı edileceğini düşünüyorum. Geçtiğimiz sezon hemen hemen aynı güçte bulduğu rakipleri yanında iyi koşularını izlediğimiz ve formunu yakaladığına inandığım safkanı tek olarak öneriyorum.

EDİTÖR; Sitemize destek olan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz..REKLAM

NORMAL ŞABLONUM

5.3.4.7.8
1.6.2.12.4.9.11
9-TARSUS BEYAZI
2-ESTİGEÇTİ
2.6.4
8-SONOĞUL

7.35 TL

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5.3.4.7.8
1.6.2.12.4.11.9
9-TARSUS BEYAZI
1.6.4
2.6.4
8.1.6.3

88 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.