27 Haziran Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

3. KOŞU

ÖMER IN MY MIND: Chery Chery Lady ve Hard Baby ile anneden kardeş olan safkanın ilgililerinin kısa mesafe sentetik tercihinin doğru olduğunu düşünüyorum çünkü bana da bu mesafelerde sentetikte daha iyi bir performans sergileyecekmiş izlenimi verdi. Sürprize de açık olduğunu düşündüğüm maiden mücadelenin sigortası olabilir.

4. KOŞU

DEMİRKAPI: Kazandığı mesafe ve jokeye dönen Demirkapı daha önce de altını çizdiğim gibi Ayhan Kurşun idaresinde başarıdan başarıya koşan Kopenhag ile tam kardeş. Yarış koştukça iyi yerlere gelmesini beklediğim safkanın dengi bir grup bulduğunu düşünüyor ve favori olarak öneriyorum. 

YELESER: Hatırlayacağınız üzere son startında %2 AGF oranı ile favori önerdiğim safkan o gün yarım boy farkla koşudan üçüncü olarak ayrılmıştı. Bugün daha başarılı olmasını beklediğim orta mesafede yeniden şans verilmeli.

5. KOŞU 


TARSUS BEYAZI: Vermiş olduğu aranın ardından gördüğü iki yarışla açıklarını gideren Grup 1 Kısrak Koşusu galibi Tarsus Beyazı kolay grupta usta pilotuyla sezonun ilk birinciliğini alacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

6. KOŞU

ESTİGEÇTİ: Kocaeli'deki üç koşusunun ardından İstanbul'da apranti nezaretinde buradaki Beyzayar ve Meridya'yı gerisinde bırakan Estigeçti bu kez şampiyon jokeyi Halis Karataş idaresinde ve en az kendisi kadar başarılı ekürisi ile birlikte start alacak olmasıyla koşunun önde gelen ismi.

BEYAZ PERİ: Zorlu Bursa pistinde apranti nezaretinde birincilik çizgisini önde geçen safkan kum pistte de çim kadar iyi koşacak bir orjine sahip. Hem iç pistte hem de sentetikte gerçekleştirdiği galoplar da tatminkar olan Estigeçti'ye rakip olarak düşündüğüm taydır. 

7. KOŞU

ULUKIZ: Bu yılın flaş dişilerinden biri olan Ulukız uzun mesafedeki son startında dördüncülükte kalsa da gününde olduğunda kısa mesafede hiçbir rakibini yanına yaklaştırmıyor ve bugün stili rakiplerinin çokluğuna rağmen usta pilotu Saadettin Boyraz ile bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçmeye yakın duruyor. Günün alternatif tekidir. 

Dün Kara Kamçı Kocaeli'de işi ilk ayakta bitirip takipçilerine 3.425 TL ikramiye kazandırdı. Ücretsiz siteniz Sihirli Kantarma dürüstlüğünden ödün vermeden siz değerli dostlarına kazanmaya giden yolda destek olmaya devam ediyor. Sizler de bizlere katkılarınızla güç vermeye devam ederek bu güzel birlikteliğin sonuna dek devam etmesini sağlarsanız çok memnun oluruz.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

REKLAM


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

7.9.1.4.3.2
2.4.6.12.3.7
9 TARSUS BEYAZI BANKO 
2.5
6 ULUKIZ // 3.2.4
3.6.8.11.1.7.5

35.28 TL  // 141.12 TL 


2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.