14 Haziran Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


GÜRHANŞAH Bir koşu görerek tüm açıklarını kapattığına inandığım ve geçtiğimiz sene bugün için aynı koşuda start aldığı rakiplerinin bir çoğunu geride bırakmasını bilip uygun kilosu ve etkili jokeyiyle ilk şans verdiğim isimdir.

OĞUZBOYLU Rakiplerinden daha çok koşu tecrübesine sahip olmasıyla birlikte son yarışında sert rakiplerini geride bırakıp ikincilikte kalan tayın bugün bir sorun olmadığı taktirde birinciliğe en yakın isim olarak görüyorum. Alternatif tekim. 

YOLDAŞ Grupta bir çok rakibinin numarayı almak için mücadele edecek olması bir hayli safkanı avantajlı konuma getirirken, bu seneye çok iyi giriş yaparak iki koşu önce kazanırken bir çok rakibini kolayca geride bırakan isimden benzer bir gidişat izleyip düzlükte sonuca yakın bir performans  izleyebiliriz. Alternatif tekim. 

OZANŞAH Verdiği ara sonrası bir yarış gördükten sonra, son yarışını kazanan isimi önde hırpalayacak sadece Adilabi var gibi görünüyor. Normal şartlar da kazanması için her şey lehine olabilir ama sürpriz çıkma ihtimalini de çok yüksek görüyorum. Çok sık koşmasının ardından az da olsa ara veren Hüradam ilk rakip olarak değerlendirilebilir. 

AKILLIOL İlk yarışını çok beğendiğim tay bir anda düşerek seri yapısıyla dikkatimi çekmişti. Ben yinede çim den azda olsa etkilendiğini düşünüyorum. Anna kardeşi Takıl Beri çim, kum kazanıyor oda seri bir isim. Bugün koşu tecrübesi de kazanarak gireceği yarışta ilk şansı veriyorum.

PERSISTANCE Sürekli sert grupları arasında gördüğü yarışlarının ardından yeniden sevdiği Ankara pistine gelip uygun rakipleri ve mesafesini bulan kısrak, iyi hazırlıklarıyla benim gün içindeki bankomdur. 

EDİTÖR; Sitenizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranana tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz. 

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

6.2.4.1.3.5
6-OĞUZBOYLU
5-YOLDAŞ
5.6.9.1.3
1.2.10.7.5.9.3.4.8
2-PERSISTANCE

18.9 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.2.4.1.3.5
6.11.7
5.6
5.6.9.1.3
1.2.10.7.5.9.3.4.8
2-PERSISTANCE

113 TL BOL ŞANS.
2 yorum:

  1. karakamcı bakarak kücük ilavelerle biraz para aldık tessekür

    YanıtlaSil
  2. Tahminleriniz süper ama bı turlu tutturamiyom ev almak icin bana yardimci olurmusunuz teşekkürler şimdiden

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.