14 Haziran Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Seni ihya etmeden bayrama girmem mümkün değil. Sırf bunun için kendimden fedakarlıkta bulunup üstün altılı bilgimi kullanarak müthiş İzmir kurgumu çıkardım. 

Gücüm sınırsız; gavur yarışlarında da çok başarılıyım ama toplanan tevziye beni tatmin etmiyor. Onun verdiği parayı ben emekli takımıyla taş konken oynayıp bir partide çıkarıyorum yeğen. Sen olsan ne yapardın? Üstün zekamla kumarda da çok başarılıyım. Taş konken oynarken kim ne attı, kimin elinde ne var, okey kimde? Hepsini bilgisayar gibi kafamda hesaplayabilme yeteneğim yüzünden kimse bileğimi bükemiyor. 

Bakıyorum da bugün Prenses Melek bankom koşuyor. Onun gücünü çok iyi biliyorum. Rakiplerine baktım da hepsi sütçü beygiri yeğenim. Ceketimin iç cebindeki peçetelerin arasında onun ismini görünce çok heyecanlandığım söylentileri doğrudur. Biliyorsun yeğenim; ceketimden çıkan bankoların geçilmesi çok zor. Bazen ganyanda ceketimi araklama hareketleri olsa da uyanıklığımla onları bertaraf ediyorum.

Seçimde geldi yeğenim. Reyini kime vereceksin bakalım? Sakın benimkini sorma. Nalkapon'un kime rey attığını kendisi bile bilmez. Kararımı son saniye elime damgayı aldığımda karar veririm. Evden sandığa gidene kadar üstün siyaset bilgimi kullanıp içeride dışarıda ne oluyor diye hesap ederim. Sonra da kararımı verip reyimi sandığa atarım. Kahvecinin çırağı da gelir yanımda. Ona zeki telefonumu verip kurduğum gizli örgüte reyimi kime verdiğimi yazdırırım. Bütün seyis yeğenlerim, mahalle takımı, emekli takımı hepsi de ben kimi destekliyorsam onu destekler. Ondan da Ramazan'da evime kumanya yağar. Bütün fırkaların başkanları peşimde pervane olur ama beni satın alamazlar yeğenim. Onlardan topladığım kumanyaları garibanlara dağıtıp sevaplarımı artırırım. Diyorum ya sana cennetteki yerim garanti gibi. Sen de reyini doğru yere at senin de stokların dolsun. 

Aldığım istihbarata göre sitedeki yeğenlerim bayrama boynu bükük giriyormuş. ''Dayı o kadar uğraşıyoruz, senin müthiş bankoların her gün kazanıyor ama tıklamalar çok düşük. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. '' diyorlar. Yeğenim sen de çok uyanıksın ama sayfama girip beleşe üstün altılı bilgimden nemalanıyorsun da bir tıklama yapmıyorsun. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

1 PRENSES MELEK BANKO 
1.4.3.2 // 8.11.10.7
5.4.6
1.5.4
3.8.10.9.2.5
6.11.3.15.14

50.40 TL // 151.2 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.