14 Haziran Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Şov var yeğenim şov! Dün üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İstanbul kurgum hedefi on ikiden vurdu. Düşmanlarımın ağzına acı biber sürerken müthiş bankom Ballıkız'ı da yeğenlerimin ağzına sürdüm. Dinamit lokumlarım yerinde durmadı. Güdümlü füzelerim Veliefendi'yi infilak ettirdi. Gaymeleri cebine koyan yeğenlerim hemen mobilyacıya gidip yeni eşyalar bakmaya başladı. Her ne kadar beni bu paralar tatmin etmese de onlar artık durmayacağımın farkında. Bundan sonra her gün bir altılı yakalamam an meselesi. Bugün de Ramazan'ın son günü. Yarından sonra fındık, fıstık, leblebi stoğumu yeniden doldurup gücümü ortaya koymam mümkün.

Bayram geldi yeğenim. Yeni takım elbiseni aldın mı? Sana bugün verdiğim müthiş kurgumla fiyakanı düzeltmeni bekliyorum. Dün aldığın paraları harcamasaydın sakın, bugün sana vereceğim atlarla kendine araba bile alabileceksin. Her bayram öncesi böyle kıyaklar yaptığım söylentileri doğrudur.

Bugün semt pazarına gidip pahalısından bayram şekerlerini kantara koydurayım. Her bayramda bütün çocuklar ilk benim kapıma gelir. Onlar için hazırlattığım süslü sepet kapıda durur, içinde de portakallı, naneli, kahveli şekerler. Sabah beni uyandırmadan ceplerini istedikleri kadar şekerle şişirip öğleden sonra kahveye uğrarlar. Her bayramda kahvede bayramlaşma törenleri yaparım yeğenim. Masamı kurarım, tek tek ziyaretime gelenleri karşılarım. Cömertliğimi bilen mahallenin çocukları da sabırsızlıkla beklerler. Küçüklere gayme dağıtırken biraz büyüyenlere tutmuş üçlü, ikili kuponu vererek popülerliğimi artırırım. Emekli takımına da özel bir müthiş kurgu hazırlarım. Hepsi bir araya gelip yatırırlar. Çaykur Rıza da bugünü iple çeker. Bugün çaylar benden yeğenim. Ona demlik başı 10 lira teklif ettim, kabul etti. Akşama kadar herkese bedava dağıtacak. Cömertliğimin tartışılması hoşuma gitmiyor. 

Senin de bayramın kutlu ola yeğenim. Sen de çocukları sevindir, büyüklerinin elini öp. Küs olduklarınla barış. Sonra da yarın akşama vereceğim mükemmel atları bekle. Gözlerinden öperim şansın bol ola. 

Sitedeki yeğenlerimin bayram hediyesini vermek için de tıklamanı yapmayı unutma. 

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.4.6.5.2
6 OĞUZBOYLU BANKO
5.1
2.7.6.9.5.4.3
3.5.1.2.4
2.3.1.11.6

122.5 TL 

2. ALTILI

2.7.6.9.5.4.3
3.5.1.2.4
2.3.1.11.6
9.1 // 6.7
2.8 // 3
5 ALOYSHA BANKO 

49 TL // 147 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.