14 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

,
14 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

ALICIKUŞ Muhtemelen bugün çok AGF tablosunda çok gerilerde göreceğimiz bir isim. Ama şunu belirteyim ki ben şanslı olacağını düşünüyorum. Katıldığı tek koşusunda startla birlikte yer tutup viraj dönülür iken iç bariyer den hafifte olsa ortaya doğru yaptığı hamle sonucunda sprintine başlayıp ritmini bozmadan birinciyi saymaz isek, koşudan ikinci olarak ayrılan rakibiyle 3.5 boy fark vardı. Sadece performansına ile değil orjini itibarıyla da ön plana çıkan isim olarak dikkat çekiyor. Anne Şengülüm sadece aygırlık görevi üstlenmiş, fakat Baba Mevlüt gibi yarış hayatına on üç grup koşu galibiyeti sığdıran şampiyonun anne kardeşi. Kısrak babası ise Sergen ise Bozdoğan, Barsbay, Alpkan gibi kum pistte grup dahil bir çok yarış kazanan isimleri sahaya vermiş. Alıcıkuş'un anne kardeşlerinden Eymenat katıldığı üç çim koşusunda kötü performans ortaya koyarken, yine burada sadece bir kum yarışın da boy gösterip ikincilikte kalmış ve daha sonra yarış hayatı sonlandırılmıştır. Beş gün içinde üç defa piste çıkıp, 600//41, 400//27 hafif çalışarak ve 1000//1.12, 400//27.7 rahat galopları sonrası dün sabah sahada kısa bir gezinti ile günü tamamladı. Bir koşu daha görüp en azından son durumunu görebilseydik belki banko yada tek olarak değerlendirebilirdik. Bugün kazanırsa şaşırmam. 

PERSISTANCE Kağıt üstünde grubun bir tık üstünde görünen isim, Belki son iki koşusu GRUP yıpranmış olabilir diye düşünenler olacak. İki koşu öncesi Dişi Tay deneme'de altıncılıkta kalırken viraj da jokeyi teşvik verse de yeteri kadar cevap alamamıştı. Son katıldığı Kısrak koşusunda ise düzlükte iki defa faule maruz kaldığı için jokeyi 300 direği geçilirken ensesine basmak zorunda kaldı. Favorimdir. 

ÖZERMAN İlk koşusunda düzgün start çıkışıyla dikkat çekmesine rağmen fazla sıkıştırılmayan tay, Düzgün aksiyonları ve iyi tay görüntüsü verirken koşudan kısa mesafede beşinci olarak ayrıldı. 27.5 rahat ve 800//54, 400//26.4 hafif çalışarak galopları ve uygun rakipleri arasında günün bankosudur. 

ALOYSHA Bursa pistinde çim-kum karışık katıldığı koşularında rakiplerine oranla daha iyi performans gösteren safkan, son yarışında ise Amankaya gibi klas bir isimi geride bıraktı. Yarış hayatına bu pistte başlayıp birisi Ş-5, diğeri KV-7 olmak üzere kum pistte iki galibiyeti bulunan isim sevdiği pistte ve uygun rakipleri arasında günün alternatif tekidir. 

Günün 4.ayağın da 9-GRAND EFE (10) numara olarak yazılmıştı. Düzeltildi.

Günün ikinci ayağında yarıştan çıkartılan 8-YEŞİLDENİZ yerine 4 ve 6 nolu eküri isimler eklenmiştir. 


Değerli dostlar, sizlerin reklam tıklamaları üzerine kurulu olan gelir sistemi ile yayın hayatına ücretsiz olarak devam eden ve her geçen gün kendisini yenileyip geliştirmekle beraber sizlere daima dürüstlük çerçevesi içerisinde doğru bilgi ve tahminleri ulaştıran siteniz Sihirli Kantarma'yı desteklediğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. 

REKLAM


NORMAL ŞABLONUM

1.5.7.6.2
9.1.2.5.3.4
2.1.8
3.4.2.5.7
7-ÖZERMAN
5-ALOYSHA

31.5 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.5.7.6.2.3
9.1.2.5.3.4
2.1.8.10.11
3.4.2.5.7.9
7-ÖZERMAN
5.4

151 TL BOL ŞANS..5 yorum:

 1. Karakamçı tebrik ederim. Çok güzel yorumlarınız var. Sadece sizin sayfadaki malkapon herkesi yanıltıyor ona bir çözüm lütfen.

  YanıtlaSil
 2. üstad 1 aydır takip ediyorum sizi. böylesi isabetli yorumları başka hiçbir yerde görmedim. çevremde herkese anlatıyorum. tebrik ederim 9 numara ile şov yaptınız.

  YanıtlaSil
 3. 9 numaralı "ALICIKUŞ" isimli atı bizlere anlattığınız uzun paragrafı tekrar okudum.
  inanılmaz isabetli analizleriniz ile sektördeki "risk alabilen yorumcu" eksikliğine tokat gibi bir cevap oldunuz.
  AGF sıralamasında sondan ikinci atı favori göstermek analitik bir gözlem gücü gerektirir.
  biz yarışseverlere düşen de bu siteye sahip çıkmaktır.
  tüm yarışsever dostları REKLAMları tıklamaya davet ediyorum.
  bayramınız kutlu olsun.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.