14 Haziran Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İlgililerinin güvenerek 60 kg sıkletle jokey tercih ettiği Prenses Melek zaten daha evvel daha iyi grupları gerisinde bırakmış bir kısrak ve bu tip mesafeleri de çok iyi koşuyor. Bugün usta jokeyi idaresinde ağır kilosu ile favorim olacak. Son uzun mesafeli koşusundaki genel görüntüsü iyi olan ancak yine de gücüne ölçü almadığım Akgün Reis ve ülkemize Erendira ve Write To Ellie'yi kazandıran İntense Focus'un bir temsilcisi olan ve İstanbul'daki koşularında kum pisti daha iyi yapacağını gösteren Aksakallı kuponlarda öncelikli olarak işaretlenmesi gereken isimlerdir. 

Son üçüncülüğü bu grupta göz ardı edilebilecek olan Gözüm Kaldı o gün ikinci olsaydı bu yarışa iştirak etme hakkını kaybedecekti. Daha önce gerisinde bıraktığı gruplara bakıldığında bugün birçok önde ya da öne yakın gitmeyi seven rakibine rağmen kalitesiyle kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son koşusuna fit durumda girmesine rağmen tempo çok düşük olunca beklenen sprintini atamayan Yıldızhan Star bugün Dombra ve Can Dadaş'ın olası liderlik mücadelesinden en iyi şekilde istifa ederek güçlü atakları ile koşuyu lehine çevirebilir, favorim. 

İyi bir hattın temsilcisi olan annesi Nes, Fehiman'ı veren Aymu ile tam kardeş olan Can Hümeyra çim pisti de en az kum kadar iyi koşmasını beklediğim bir kısrak. Bugün rakiplerinden birkaç kilo fazlası olsa da kısa mesafede bunu dağıtacağını düşünüyorum. Günün alternatif tekidir.

Annesi Derya Sultan; Grup 1 Sürat Koşusu üçüncüsü Son Of A Legend ile tam kardeş olan  Lead Soldier itinalı ahır bakımı, iyi orjin, piste yatkınlığı ve başarılı jokeyi ile grup içerisindeki rakiplerinden bir adım önde görünüyor. İlk startındaki ikinciliği de parlak olan tay günün güvenilen isimleri arasında olmayı hak ediyor.

Çaş - Tanyüz orjinli Kürşatbaba tam bir uzun mesafe atı ve ilk kez 1900 metreye çıkacak. Son startında Kararlı, Goben ve Gedizkaya gibi tecrübeli safkanlarla baş boyun fotoya girerek altıncılıkta kalmıştı. Bugün ilginçtir ki AGF oranı ben yorumlarımı yazarken %2 ve hiç tutulmuyor. Bu pist ve mesafede bu gruba üstünlük sağlaması benim için sürpriz olmayacak. Kum pistte daha önce çok iyi yarışlara imza atan ve son beşinciliğinde artık toparlandığını gösteren Kırtoprak ile bu pist ve mesafede Fanizan'a baş farkıyla geçilirken Bessey'i gerisinde bırakan Bankız benim rakip olarak gördüğüm isimlerdir. 

Umarım bugün düşündüğüm sürprizler gerçekleşir ve bayram öncesi güzel bir ikramiye ile evimize döneriz. Lütfen sitemizi desteklemeyi unutmayın.

Herkese ailesi ve sevdikleri ile geçireceği huzurlu bir bayram dilerim. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

REKLAM


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 

1.4.7.2.6.3
1 GÖZÜM KALDI BANKO 
5.4.6.1.2
1 CAN HÜMEYRA // 5.4
3.1.6.10.2.8
15.3.6

44.10 TL // 117.6 TL 

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.