13 Haziran Yarış Hayatı Riskli Atlar
İSTANBUL YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

7.KOŞU

5-GEZEGEN (SON 6 KOŞUSU) Bu sene katıldığı yarışlarında henüz istenilen seviyeye gelemeyen isimin kalan son altı koşusundan bir birincilik, iki ikincilik, yada dört defa tabelanın diğer basamaklarında yer edinmesi gerekir.

8.KOŞU

11-YURDAKUL (SON 6 KOŞUSU) Son on yarışından sadece bir tabela çıkartabilen safkanın yarış hayatına devam edebilmesi için kalan koşularından mutlaka bir birincilik yada üç defa tabelaya girmesi şarttır.

ELAZIĞ YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR

1.KOŞU

5-GOBAKLI (SON 2 KOŞUSU) Son on beş yarışında sadece bir defa ikincilik çıkartıp bu seneki formu da çok kötü olan isimin durumu çok kritik ve son iki koşusu. Mutlaka bir birincilik, yada en azından bir ikincilik çıkartması lazım.

4.KOŞU

1-DESTANAĞA (SON 5 KOŞUSU) Bu sene o üç yarışta boy gösterip bir defa ikinci olma başarısı gösteren isimin son beş yarışından bir birincilik dışında en az üç defa tabela da yer alması gerekir.

3-MISTER STROM (SON 6 KOŞUSU) Bu sene başında ikinci olduu yarışından sonra start problemi olduğu için Doğuya getirilen safkanın kalan koşularından bir ikincilik yada üç tabela çıkartması şarttır.

9.KOŞU

14-ÖRENGÜL (SON 4 KOŞUSU) Son on yarışında sadece  bir defa tabelaya girebilen kısrak kalan son altı koşusundan bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarında yer almaz lazımdır.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.