13 Haziran Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Şu anda moralim çok bozuk. Dün Özcan Yıldırım yeğenim müthiş bankom Akhun'u getiremedi. Her ne kadar onun o kadar kötü binmesine hayret etsem de hakkındaki şüphelerimi doğruladı. Sen kime çalışıyorsun yeğenim? Komutları TJK Reisi'nden mi alıyorsun? 10 bin gaymemizi hiç ettin. Bankomun geçilme ihtimali yoktu. Bazı yeğenlerimin üzüntüden saçı beyazladı, bazılarının midesine kramplar girdi. Bayram harçlıklarını ellerinden aldın. Seni affetmem mümkün değil.

Bazı kesimler benimle savaşmaya karar vermiş. Dün sayfama yapılan saldırıları görmedim zannetmeyin. Kolpakon isimli densiz yeğenim dersini aldın mı? Hakkımda yazdığın iftiraları bir bir not ettim. Hekır Osman yeğenime seni havale ediyorum. Yerini tespit etmesi an meselesi. 

Sene 1991 yeğenim. O zamanlar popülaritem çok yüksek. Bütün gözler üstümde, peşimdeki ajanlar bile sonunda pes edip benden tutmuş ikili, üçlü kuponları almanın peşine düşmüştü. Bir sabah uyandığımda kapımda gizli bir not buldum. El yazısıyla ''İkimize bu dünya dar, bir ipte iki cambaz oynamaz Nalkapon efendi'' yazıyordu. Bunun düşmanlarımdan biri olduğunu anlamam uzun sürmedi. Kağıdı kaptığım gibi soluğu emniyet için çalışan Grafo Faruk'un yanında aldım. Ona kağıdı uzattım, şöyle bir baktı. Sonra da dedi ki: Bunu çözebilmem için karşılaştırma yapacak başka kağıtlar lazım. Önce ne demek istediğini anlamasam da sonra üstün zekamla çözdüm. Biraz düşünüp çemberi daralttım. Ganyandaki müsveddeleri toplaması için Erkete Orhan yeğenime külah dondurma ikram ettim. Veli'deki seyis yeğenlerimden Süpürgeci Sülo'ya da Adana dürüm ısmarladım. Sonra bana 100-150 tane müsvedde getirdiler. Grafo Faruk üç gün içinde bana çözümlemesini yaptı. Doğru müsveddeyi elime verip ''Nalkapon ben işimi yaptım. Düşmanın her kimse bu kuponu doldurmuş. Artık sana düşen onu bulmak'' Kupona baktım da yeğenim kenarında A.K yazıyordu. Artık düşmanımın adının soyadının baş harflerini biliyordum. Mahalleye döndüğümde kahvecinin o zamanki çırağını çağırıp ganyan oynayan kim varsa adını soyadını alt alta yazdırdım. Ama çıkmadı yeğenim. Gece uyurken düşünmeye koyuldum. İsmini unuttuğum kim vardı acaba? Derken aklıma birden geçen hafta müthiş bombamdan kuponu yatıp tevziyeden olan Ayı Kazım geldi. Artık düşmanımın kim olduğunu biliyordum. 

Ertesi gün ganyana giderken yanıma mahalleden iki üç yeğenimi alıp onu bir köşeye çektirdim. Kapıma bıraktığı notu ağzına koyup sorular sormaya başladım. Kağıt yere düşerse, senin kemiklerini kırar ellerine veririm, dedim. Zor sorularımı cevaplayamadıkça ona bir Osmanlı tokadı attım. Sonunda ayaklarıma kapanıp onu affetmem için yalvardı. Bir hafta mühlet verdim yeğenim mahalleden taşınması için. Onu affetmem mümkün değildi.

Artık düşmanlarıma şiddet kullanmadığım söylentileri doğrudur. Onun yerine Anayasa Mehmet yeğenime havale edip dava açtırıyorum. Sana gelince Kolpakon, Hekır Osman'ın yerini bir tuşla bulması mümkün. Ondan sonra adliye koridorlarında ayaklarıma kapanmanı bekleyeceğim. 

Moralini böyle şeylerle bozma yeğenim Dayın hepsine dersini verir. Sen şimdi doğru ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu yatır. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAMNalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

4.7.6.8.9
9 BALLIKIZ BANKO 
1.7.6.3
4.7 // 3
2.6 // 8.3
5.10.4.2.11 // 9.16.1

28 TL // 134.4 TL 8 yorum:

 1. Hâla kolpa pesindesin Nalko gulduruyon beni

  YanıtlaSil
 2. yaşı ufak arkadaşlar sizlere nacizhane bir şey yazacağım bu nalkopon arkadaşımız yıllarını vermiş atlarla içli dışlı olmuş kişidir ben çok eskilere dayanan süleyman akdı-ahmet atçı-ertül cankılıç-dede mutlu gibi jokeylerin at koşturduğu yıllarda nalkopon arkadaşın sayesinde çok paralar kazandım sağolsun var olsun at koşar baht kazanır sözünü unutmuş bazı kişiler hep gelsin hep gelsin istiyor yok böyle bişey hiç kimseyi karalamaya dalga geçmeyede hakkınız yok beğenmiyorsan bakmaya bilirsin ama karalama yetkisini kimden alıyorsunuz ayıptır yapmayın saygılar

  YanıtlaSil
 3. Nalkoponu seviyoruz. Tahminlerine asla bakmam. Ama anlattığı yalanları dinlemek gayet hoş

  YanıtlaSil
 4. Şu ana kadar gördüğüm en iyi site ve en başarılı tahmincilerden biri, diğer tahmincilerinde hakkını yiyeyemeyiz, bunca yıldır at yarışı oynarım keyifle okuyor ve değerlendiriyorum. Bu enterasan yorumlara gülüp geçiyorum. Abi sen hiç aldırma bunlara, meyve veren ağaç taşlanır, takipçiniz...

  YanıtlaSil
 5. Nalko bu gün herkese tokadı bastın bolşans:)

  YanıtlaSil
 6. Helal nalko.. aylık ortalama 6 bin tl.lik oyun cikartiyon. Besayda bir 300 tl tutuyor. Bravo

  YanıtlaSil
 7. Yarin nalkonun havasından gecilmez. Nalko millet 20 tl.ye buldu bu altiliyo..

  YanıtlaSil
 8. Nalko bu altiliyi tutmayacaktin simd istanbul mafyasi pesine dusmustur. Hahhaa

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.