13 Haziran Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

BEYREK: Geçtiğimiz yıllarda İstanbul çim pistinde bir üst grupla mücadele ederken çok iyi neticeler elde eden Beyrek, bugün Signora'nın süratlendirmesini beklediğim koşuda onun hemen arkasına yatarak koşuyu götürecektir. Düzlüğe çıkıldığında ise yapacağı ataklarla liderliği alıp bu avantajını foto finiş çizgisine dek korumaya çalışacağını düşünüyorum. 

BALLI KIZ: Annesi Ballı, Grup 1 galibi Birenda ile anneden kardeş olan Kaizbert temsilcisi ilk startında kazanırken yaklaşık 5 boyluk bir fark attı. İdman pistinde o güne nazaran daha iyi bir görüntü sergileyen kısrak 26.8 // 1.08 rahat şeklindeki galobuyla formunu daha da ilerlettiğini göstermesi ile benim bankom.

AFTER FOREVER: İlk startında fotoya uzanırken yetenekli bir safkan olduğunu gösteren iyi de bir dereceyi çok kolay elde etmişti ancak sonrasında yarış tercihlerinin kötü olduğunu düşünüyorum. Grup 1 Erkek Tay Deneme ve Kısa Vadeli 7 Utku Doğdu Koşularında çok etkisiz kalan tayın bugün yeniden Halis Karataş ile buluşmuş olması ve seri stili ile favori olarak öneriyorum.

MISAE // HONEY RIDER: Son startında Miss Helin ve Tatvan İncisi'ne mağlup olan kısrak üçüncülükte kalmıştı. Muhakkak ki o koşusunda hem ara sonrası ikinci yarışı olması hem de rakiplerinin gücü kısrağın bu sonucu elde etmesinde etkili oldu. Bugün artık seviye olarak da farklı bir konumda ve rakipler de o denli güçlü değil. Zaten Misae'nin bir aksilik yaşaması ya da etkisiz kalması durumunda birçok isim şanslı duruma gelecektir. Kısrağı alternatif tek olarak öneriyorum. Burada mesafenin uzamasıyla gerçek gücünü ortaya koymasını beklediğim Honey Rider, usta pilotu ile favorinin en ufak bir hatasını affetmeyecektir. Daha önce Flashing Girl'e burunla geçilen kısrağın uzun mesafelerde daha farklı koşacağını düşündüğüm için en ciddi rakip olarak öneriyorum. 

BODRUM KALESİ: İç pistte sürdürdüğü çalışmalarını 27 // 1.10 // 1.25 ve 25.8 // 39.4 rahat galopları ile tamamlayan Bodrum Kalesi bir inbreeding safkan olarak karşımıza çıkıyor. Elmasbike, Baturşah ve Uluer ile anneden Sarraf, ve Cabrie ile tam kardeş olan safkan sıkıntılarından ötürü ara vererek start alsa da idmanlarında düzeldiğinin sinyallerini veriyor. Özellikle son çalışması ile göz dolduran Bodrum Kalesi kısa mesafede dinçlikle günün sürprizini gerçekleştirmeye adaydır. 

AKINSOY: Geçtiğimiz yıl Grup 2 TİGEM Koşusu'nda Boylam arkası ikincilik yaparken Selkut ve Sorgunaslanı'nı gerisinde bırakan safkan bu sezon İstanbul'da iki yarış gördü. Son startında son 200 metreye dek iyi gelen ancak sonrasında rakiplerine diş geçiremeyeceğini anlayınca jokeyinin enseye bastığı Akınsoy idmanlarında o yarış öncesine oranla daha iyi dereceler ortaya koyuyor. İki haftadan biraz daha fazla ara vermiş durumdaki safkanın rakiplerinden daha kalite olduğunu da söylemek lazım. 

Sizlerin reklam tıklamaları ile yayın hayatına devam eden sitemizi engelleyici uygulamalar kullanmayarak destekleyen tüm duyarlı takipçilerimize teşekkür ederim. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


REKLAM


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

9.1.4.10.5.8
9 BALLIKIZ BANKO
3.1.6.7.2
7 MISAE // 4
8.6.2.3.9
5.10.11.14.3.4

63 TL // 126 TL 


2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.