12 Haziran Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)


NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Resitallerim devam ediyor. Dün sana verdiğim müthiş bankom Kutup'un şovunu izledin mi yeğenim? Gücüm yine ortaya çıktı. Artık durduramıyorum. Kendimi kontrol etmem zorlaştı. Bankolarım cuk oturuyor. Kahvedeki popülaritem arttı. Çaykur Rıza ikram üstüne ikram yapıyor. Mahalle takımından Ejder Kemal'le en sevdiğim yeğenlerimden olan Erkete Orhan başucumdan ayrılmıyor. Bana olan hayranlıklarının her gün daha da arttığının farkındayım. 

Ramazan'ın son günleri yeğenim. Bu mübarek aylarda hiç altılı oynamayarak sevaplarımı artırdım. Cennetteki yerimi garantilemek üzereyim. Orucumu hiç aksatmadım. Gazozuna taş konken bile oynamadım. Kahvedeki emekli takımına da yasaklayıp oradan da sevap topladım. Geçen gece rüyamda ak sakallı dede göründü. Kalabalığın içinden beni gösterip ''Bana gel yavrum'' dedi. Ben mi? diye sorduğumda ''Senden daha popüler kimse var mı burada?'' dedi. O zaman ben olduğumu anladım. En öne çıktığımda beni bir kürsüye çıkardı. Mahşeri kalabalığa dönüp ''Onun adı Nalkapon. Her gün üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş kurguları yeğenleriyle paylaşıyor. Onun sayesinde birçok yuva yıkılmaktan kurtuldu. Verdiği dinamit lokumlarıyla yeğenlerinin cebini şişirdi. Her ne kadar düşmanları fazla olsa da etrafına kümelenen yeğenlerinin gücünden korktukları için ona dokunamıyorlar. Bir sözüyle Veliefendi'yi yakabilir. TJK Reisi korkusundan ne yapacağını bilmiyor. Peşine ajanlar takıyor. Urfalı köy ağalarının nefesi ensesinde. Kelle koltukta geziyor ama iyilik yolundan ayrılmamak için her gün bültenini alıp evine gidiyor. Gözlüğünü takıp yanına da leblebi tabağını koyuyor. Sonra da o müthiş kurgusunu sitedeki yeğenlerine gönderiyor. Keşke herkes onun gibi yardımsever olsa. Cennete gitmemesi için bir sebep göremiyorum. Zaman zaman benim de onun kuponlarını yatırdığım söylentileri doğrudur.'' dedikten sonra birden başını önüne eğip ağlamaya başladı. ''Onun tek hayali tevziyeyi almak ama onun sınavı da bu. Hiçbir zaman tevziyeye uzanamayacak. Allah sevdiği kulunu hep sınava tabi tutar. İsyan edenleri ayıklayıp cehenneme gönderir.'' dedi. Başımdan kaynar sular döküldü. Ama sonra kendime gelip uyandım. Anlayacağın yeğenim tevziye hayalimiz suya düştü. Rüyamı yarın Kabus Hüsniye'ye yorumlatmam mümkün. Bakalım o ne diyecek. Sana bilgilendirme yaparım beni bekle.

Şu anda moralim çok bozuk yeğenim. Sen ne yapacağını biliyorsun. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

5 YOLDAŞHAN yerine 7 ÖZYEL eklenmiştir. 14.41 

6.3.7.4.1
2.8.7.5.6.4.1.3
6 AKHUN BANKO
3.4.6.2.7
5.1
3.1.7.4

112 TL 

13 yorum:

 1. bu müpdezelin 112tl tutarındaki altılısı tutsun eşek gibi anıracam.

  YanıtlaSil
 2. 5.ayağa kadar neyse de orda zaten yatıp tekim tuttu diye övünecek

  YanıtlaSil
 3. Ah be yasli kurt .bu genis kuponda 4. Ayakta 1 numara es gecilirmi bari sen yapma .

  YanıtlaSil
 4. Ah be yaşlı kurt eyvallah güzel yazmış cizmissin de , genis altili yapip da 4.ayaga o kadar at yazip 1 numarayi yazmamak ta nasil bir oyun anlayisi , zaten yazmissin o kadar at . yaziverseydin 1 numarayida 112 degil de 130 olsaydi oyun . ustalar böyle acemilikler yapmamali derim . saygılar..

  YanıtlaSil
 5. Ya bu adam hiçbir şeyden anlamayan angutun biri..gizli eküri.. kara kamçı.. ve diğerlerinin yanında bu anguta burda yorum yaptıranlarda hata..son 1 yılda kaç kupon bulmuş bu adam..ya da kaç tane favori olmayan teki gelmiş.. bıraksın bu isleri..müthiş tekim dediği kutup..zaten turkiyenin teki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle deme dün müthiş teki kutup cuk diye oturdu.. gittiğim her kahvede ganyanda bunun üstün bilgiaini konuşuyorlar. Jahaha

   Sil
 6. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Bu adam türkiye ye zarar bir adam..üstün altılı bilgim deyip bir saçmalamaya başlıyor.. sonra kendisi bile inanmıyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahahahaa. Kolpalarini dinlemek keyifli. Urfa aşireti bu adamın pesindymiş

   Sil
 9. nalkopon kraldır işin erbabıdır zamanında çok para kazandım sayesinde

  YanıtlaSil
 10. arkadaşlar niye hakaret ediyorsunuz..beğenmiyorsanız dikkate almayın.herkesin bir tarzı var..saygılı olalım lütfen..parada ödemiyor,ne güzel faydalanıyoruz.

  YanıtlaSil
 11. bak bu kupona kara kamcının oğlum ege yi eklesek.kupon tutmuştu

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.