12 Haziran Foto Finiş Kocaeli At Yarışı Tahminleri


OSMANİYE ÇOCUĞU Kocaeli yarışlarında çok farklı koşularını izlediğimiz ve yakından bildiğimiz safkanın rakiplerinin bir çoğu ağır kilo ve seri yapıya sahip ve bundan en iyi şekilde faydalanacak gücü bulunmasından dolayı favorimdir. Erhan Yavuz'la extra güç koyacağına inandığım Hercules ve son ikinciliğinde rakibinin hemen arkasında yer alan Gürman Ağa  ön plana çıkan isimlerdir.

TOROSDAĞI Uzun süre sonra yeniden jokeyi Tolga Yıldız'la start alacak olmakla birlikte son yarışında çok iyi yer tutmasına rağmen artıramayıp  rakiplerine üstünlük kuramayan safkan sevdiği pistte ilk şanslıdır.

LORD OF DARKNESS Grupta Kocaeli pistiyle en uyumlu isimlerden olan safkan daha önce sert rakiplerinin yanında etkili koşularını dün gibi hatırlıyorum. Son ikinciliğinin çim pistte yaparken çok hazır görünümün de olduğunu düşündüğüm isimi ilk sırada şans veriyorum. Önde numarayı alabilmesi durumunda ise Özdemirbey'in rakip olarak ön planda değerlendirilmesi taraftarıyım.

BRAVE AZUR Rakiplerine göre kilosunun ağır olması dez avantaj olarak görünse de rakiplerinden daha kaliteli ve mesafeye uyumunu da düşürsek etkili sprintiyle kazanacağı kanaatindeyim. Günün bankosu olarak öneriyorum.

NORMAL ŞABLONUM

7.11.8
11.1.6
2.3
9.3.1.5.6
2.BRAVE AZUR
5.7.16.8.3

31.5 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

7.11.8
11.1.6
2.3.7.5
9.3.1.5.6
2.BRAVE AZUR
5.7.16.8.3.10

151 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.