11 Haziran Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

CEYLİNİM: İstanbul'da sizlere favori olarak önerdiğim ve o gün beni yanıltmayarak zorlanmadan kazanan, orjin bakımından kum piste de yatkın olan Ceylinim devam eden formu ile dengi grupta koşusunun en şanslı ismidir.

BEDRİYE // YEREBAKAN: Çim pistte grup koşularda tabelaları bulunan süratli safkan Artisemre ile tam kardeş olan Bedriye ve annesi Cibali kalite isim Abuş ile anneden kardeş olmakla beraber hazırlık dönemini bugünkü aprantisi idaresinde geçiren Yerebakan benim bu maidende öncelik tanıyacağım safkanlardır. 

KUTUP: Bu tip tempo koşularında önde giden birkaç at olduğunda etkili bir sprint ile koşuyu lehine çevirme noktasında iddialı olan ve son kazandığı yarışta da benzer bir senaryo ile kazanan Kutup dişine göre rakipler arasında bugün bir kez daha favorimdir.

BEYZASULTAN // BÜTÜNHABER: Kazandığı yarışın ardından Grup mücadelede boy gösteren ve kazanan safkan Düşlem'in yaklaşık 50 salise gerisinde bitiren Beyzasultan bugün bir kez daha lehine şartların oluşmuş olmasıyla öne çıkıyor. Orjin bakımından beğendiğim isimler arasında olan, annesi Uçan ve Uçanbey ile tam kardeş Bütünhaber benim beklediğim koşuları henüz yapamadı. Geçtiğimiz günlerde Bütünhaber'in tam kardeşi Azant ilk startını kazanarak maidene veda etti ve sanırım benim bu orjinden beklentimi o daha iyi karşılayacak fakat Bütünhaber de son dönemde toparlanarak iyi yarışlara imza atmaya başladı. Bugün onun da Beyzasultan kadar şanslı olduğuna inanıyorum.

HOSLİ: Son startında beni yanıltarak beşinci olsa da bu grubun üstünde bir isim olduğu tartışılmaz. Bugün önde kendi temposunu koyma ihtimali yüksek olan Behramkale'nin işi ağırdan alacağına inanıyorum. Hosli de bu tip yarışları seviyor. Son Bursa birinciliğinde de ondan önce İstanbul'da 26 // 39 // 52 giden yarıştaki 4.5 boy farklı galibiyetinde de tempo yüksek değildi. Bu koşuda da her zamanki stiliyle mücadele edip kazanmasını bekliyorum. Günün bankosudur.

KAHTAGÜZELİ: Jokeyi Durmuş Malatyalı tarafından itina ile hazırlanan tay bir Sağanak - Demirkır eşleşmesi ve bu ikilinin göze çarpan atları ise Babasayfi ve Eşrefbey. Babaseyfi orta karar bir at olsa da Eşrefbey grup birincilikleri olan kalite bir isim. Bursa pistinde gerçekleştirilen maiden yarışlarda ekseriyetle orta kulvar atlar arasında daha hazır olanlar başarılı oluyor. Bugün bu tayın kulvarı da 5 ve bence ideal. 

Dün Adana'da parayı veren at olan %1 AGFli Canodin'i beş atta ikinci at olarak önermeme rağmen bir favori ve bir plase attan yattım. Kurguda birçok hata yaptığımı da elbette yarışlar bittikten sonra gördüm. Bundan sonra daha dikkatli olmaya gayret edeceğim.

Her gün sitemizi destekleyen ve bizleri yanında olan tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol bahtınız açık olsun.

REKLAMGizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.10.7.5.1.2
3.10.7.2
3 THE LAST ROMANCE BANKO
8.1.3.6.7.9
3.14 // 11.10
3.1.2.6

60.48 TL // 120.96 TL

2. ALTILI

8.1.3.6.7.9
3.14 // 11.10
3.1.2.6
9.2.4
2 HOSLİ BANKO
10.12.5.7.6.1.2

47.08 TL // 141.12 TL 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.