11 Haziran Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri


CENNETMAVİSİ-HOPPA Miaden koşuda benim dikkatimi çeken iki iismden Cennetmavisi Kazibert temsilcisi olması ve Kovada ile tam kardeş olmasından dolayı seri olduğunu düşündüğümden ilk atımdır. Hoppa ise farklı orjiniyle dikkatimi çeken bir başka tay. Burkal ile babadan, Akarnejat ve daha henüz sıkıntıları aşılamadığından gerçek koşularını tam olarak sahaya yansıtamayan ve eşgali ile dikkat çeken Çerkezramo'nun tam kardeşi. Düzgün start alabilirse şanslı isimler arasında yerini alabilir.

THE LAST ROMANCE İlk koşusunda starta birlikte numarayı alarak İstanbul'da kazanırken çok beğeni toplayan tayın bir diğer kardeşi Hıgh Speed Traın'da burada zaman zaman etkili olabilen bir isim. Pisttte yabancılık çekeceğini düşünmüyorum. Anne kan hattı iyi olmasıyla birlikte yeniden kazanacağı grupta ilk bankomdur.

KUTUP Son yarışında kolayca virajı almasına rağmen aprantisinin acemiliğinden kaybettiğini düşündüğüm safkanı bugün tek olarak önereceğim. Hemen Hemen her pistte birincilikleri kazanıp, Özellikle İzmir çiminde farklı koşan ve bu sene ilk defa çıktığı Bursa'nın değişen pist koşulların da eksik kaldığı son yarışından sonra eküri desteğiyle alternatif tekimdir.

BEHREAMKALE Ara sonrası çıktığı iki yarışının ilkinde Kocaeli'de üçüncü olduktan sonra  bu pistte çok kolay ve akışlı şekilde kazanıp, bugün de sert rakibi Hosli'ye düzlükte karşılık verebilirse yeniden kazanacağını düşünüyorum. İkinci bankomdur. 

EDİTÖR;Değerli dostlar, zaman zaman sizlere yine uzun bir yazıyla hatırlatacağız ancak sitemizin üzerine kurulu olduğu reklam sistemini artık hepiniz öğrendiniz. Reklamlarımızda virüs yoktur. Yanımızda olduğunuz için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

REKLAM1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

2.7
1.3.8.4.7.10.1
3-THE LAST ROMANCE
1.5.3.2
4.5.8.11.1.10
3-KUTUP//5.2.4.8.10

23.5//141 TL 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.5.3.2
4.5.8.11.1.10
3-KUTUP//5.2.4.8.10
8.3.1.4.2
4-BEHRAMKALE
6.3.4

25.2//151 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.