10 Haziran Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


CANKARDEŞLER Eski gücüne ve jokeyine yeniden kavuşan şampiyon Bursa çiminde rahat şekilde birincilik elde ederken eski günlerine dönüşünün de habercisi olmuş olarak algıladım. Daha önce bir çok kez birincilikler elde ettiği İstanbul pistinde denk rakiplerinin yanında günün bankosu olarak yazılabilir.

YENİLMEZ Son yarışını ağır çimde kazanmasına rağmen formunu aynı şekilde korumayı başaran isim İstanbul sentetik de katıldığı son yarışlarında etkisiz görüntü sergilemiş olsa da formunda olduğu zaman çok iyi iller yapacak kapasiteye sahip olması ve geçtiğimiz sene burada A3 koşuda ki ikinciliği piste uyumunu da belli ediyor. Önde yalnız kalabilirse yeniden rakiplerine şans tanımayabilir. 

ZAFER ATEŞİ-BAYBAŞKAN sene başından bu yana sert rakiplerinin yanların da etkili olan iki safkan dan sezona çok iyi başlangıç yaparak dört defa rakiplerinin önünde birinciliği tadan Zafer Ateşi üçünde ise rakibi Baybaşkan'ı geride bırakmasını bildi. Yarışın çim olması iki isim içinde büyük avantaj olacak kalitesiyle Zafer Ateşi ilk atım.

EDİTÖR: Ücretsiz siteniz Sihirli Kantarma kazandırmaya devam ediyor. Dün Ankara'da Kara Kamçı 2.488 TL ve İzmir'de Gizli Eküri 4.162 TL ikramiye kazandırdı. Sizlerden sürekli olarak ücretli siteye geçeceğimiz yönünde endişelerinizi dile getiren mesajlar alıyoruz ancak bizim çizgimiz yıllardır belli ve şaşmama konusunda da çok kararlıyız. Sizler bizleri nasıl destekleyeceğinizi artık biliyorsunuz ve biz durumumuzdan çok memnunuz. Hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

GÜNÜN İSTANBUL, YABANCI YARIŞ VE ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

REKLAM


NORMAL ŞABLONUM

4.6.1.7.8
5-CANKARDEŞLER
2.6
2.1
1.6.3.4
9.4.2.10.3

28 TL 

ALTILI GANYAN ŞALONUM

4.6.1.7.8
5-CANKARDEŞLER
2.6.3.1
2.1.3.5
1.6.3.4
9.4.2.10.3

141 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.