10 Haziran Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim iyi misin? Dün sitedeki yeğenlerimden bazı sitemler aldım: Dayı biz resital yapıyoruz ama sen ortada yoksun. Gücün çok zayıfladı, eskisi gibi değilsin, popülerliğini kaybettin.


Yeğenlerim çok haklı. Onlar peynir ekmek gibi altılıları dağıtırken benim üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularım tutmuyor. Ama merak etme yeğen ben de bugün senin için özel bir çalışma yaptım. Süpürgeci Sülo yeğenim başta olmak üzere bütün seyis yeğenlerimi bir bir aradım. Hepsinden istihbaratı alıp dinamit lokumlarımla birleştirdim. Artık beni kimse tutamaz haberiniz ola. Mükemmeliğim üstümde, gücümü göstermenin tam zamanı.

Bayram harçlığını almaya hazır mısın yeğenim? Süpürgeci Sülo yeğenim son ayaktaki bankom Derin Mavi'ye kefil oldu. Dayı eğer geçilirse, 2 dürüm Adana yanında köpüklü ayranın benden haberin ola, dedi. Her ne kadar onun bankolarına güvenmesem de ben de banko tutuyorum yeğen. TJK Reisi'nin de onu tek atması mümkün.

Görüyorsun yeğenim müthiş İstanbul kurgum hazır. Her şey senin için. Kendimi harap ediyorum ama güdümlü füzelerim beni hep şaşırtıyor. Üzerime oynanan oyunların farkındayım. Unutma benim adım Nalkapon ben bu oyunu bozarım. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Benim adım sürpriz soyadım bomba yeğen. Tıklamanı unutma.

GÜNÜN İSTANBUL, YABANCI YARIŞ VE ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.REKLAM


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

8.6.7.1
3.7.1.5.8.2
4.1.2.6
2.5.7
3.1.4.7.6.10
4 DERİN MAVİ BANKO 

120.96 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.