10 Haziran Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriGİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Dün Ankara'da Kara Kamçı 2 misli bularak 2.488 TL ikramiye kazandırırken sizlere önerdiğim İzmir 1. altılısı ile 4.162 TL de biz kazandık. Ücret ve üyelik şartı olmayan ve tüm yarış severlerin özgürce kullanımına açık olan siteniz Sihirli Kantarma Türkiye'nin en çok kazandıran ücretsiz at yarışı sitesi olma özelliğini devam ettiriyor. Bizleri yarış sever dostlarınıza tavsiye edip onları da ailemize kattığınız için hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağ olun, var olun. 


1900 metre çim pistte Grup 1 Ayasofya Koşusu'nu kazanan ve 1000 metre çim pistte Grup 1 Sürat Koşusu'nu baş farkıyla kaybeden Steel Cat'in koşacak olan ilk tayı durumundaki Cat Girl idman pistinde de canlı ve diri bir görüntüye sahipti. Tıpkı annesi gibi her pist ve mesafede başarılı olmasını beklediğim tayı favori olarak öneriyorum. Yine idmanlarda farklı duran ve başarılı kısrak Kaya Busesi'nin bir temsilcisi olan Çıldır Gülü küçük ve ekürisi ile birlikte iyi bir hazırlık dönemi geçiren Canoğlum küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli gördüğüm isimlerdir. 


Çim pistte de kum kadar başarılı olan ve G1 TBMM Koşusu'ndan baş farkıyla ikinci olarak ayrıldıktan sonra Bursa'da Grup 3 Orhangazi Koşusu'nda Cankardeşler'e boyun farkıyla geçilen Batmanaslanı bu kez usta pilotu Halis Karataş idaresinde start alacak. Şampiyon jokeyinin çok şey katacağına inandığım safkanın yılların çok şey götürdüğü Cankardeşler'den süratli gidecek yarışta rövanşı alabileceğine inanıyor ve favori olarak öneriyorum. 

Önde ve öne yakın gitmeyi seven safkanların çoğunlukta olduğu yarışta Grup 1 Beyoğlu Koşusu üçüncülüğü bulunan ve bu sezon gördüğü dört koşunun ardından geçebileceği bir grup bulan sprinter safkan Sinyor Şamil ve son ikinciliğinde iç kulvardan gelmesinin dezavantajını yaşayan Down Town ile arası olmasına karşın eksiksiz hazırlanan ve bu mesafeleri çok iyi koşan Tiglon'un yeterli olduğunu düşünüyorum.

Son startında benzer grupta iç kulvardan yaptığı ataklar üçüncülük getiren Grey Cloud bugün yarışın biraz daha hızlı gitmesi ve ön grubu çok geriden takip etmemesi halinde koşunun en şanslı ismidir. Bir üst gruptan vazgeçip buraya gelen Zafer Ateşi de kalitesini ortaya koyabilmesi halinde birincilik mücadelesine dahil olmasını beklediğim isimlerin başında geliyor. Önde yine tek başına kalma şansı yüksek olan Stallion Falcon ara sonrası iyice toparlandı. Beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir.

Cape Cross orjine sahip atların bende farklı bir kıymeti var. Geçtiğimiz günlerde Bursa'da startta 30 metre oyalanmasına karşın dördüncü olan Fearless Action'ı da o gün banko önermiştim. Ülkemize daha çok kazandırılması gereken bir orjin olduğunu düşünüyorum. Çünkü gerçekten de iyi bir kan hattı ve pistlerimize de uyumlu taylar veriyor. Koşuya Halis Karataş idaresinde iştirak edecek olan Agera bir Cape Cross temsilcisi ve kısrak babası da Cozzene. Cozzene'nin kısrak babası olduğu isimlerin başında kısa mesafede çim kum ayırt etmeden başarılı yarışlar yapan Lyric geliyor. Black Orphan, Lullaby ve Tornado Strike ise bu hattın başarılı temsilcileri arasında yer alıyor. Avrupa'da koşan anne kardeşleri Queen İn Waiting, Simple Attack ve Elkhart çok başarılı olmasalar da üst klaslarda start alan isimler. Cape Cross aygırlığı boyunca çok önemli safkanları verdi. Bunların başında ise Golden Horn, Ouija Board ve Sea The Stars geliyor.  Sea The Stars bugün 135.000 Euroya aşım yapan bir aygır, Golden Horn ise 60.000 pounda aşım yapmaya başladı. Bir kısrak olan Ouija Board ise Galileo'dan Australia gibi yarış pistleri kasıp kavuran bir safkanı verdi.  Tıpkı bugün koşacak olan Agera gibi Cape Cross - Cozzene eşleşmesinden alınan Lamar ise Class 1 galibi bir safkan. Aslında bugün Agera üzerinden bir Cape Cross tanıtımı yaptım ve bu kanın ülkemizde daha çok görülmesi gerektiğini vurguladım. Elbette bu kadar methiyeden sonra alternatif tek olarak önermeden de edemeyeceğim. 

İlk koşusunda favori olarak önerdiğim Derin Mavi gerçekten de eşgal olarak çok iyi duran bir at. Ayrıca güçlü de bir isim. Hepsi kapalı kutu olan 16 safkanın bir araya geleceği mücadelede çok at yazmak yerine iyi orjini, güzel hazırlıkları ve izlerken uyandırdığı güven duygusuyla ben bu safkanı günün bankosu olarak değerlendireceğim. 
GÜNÜN İSTANBUL, YABANCI YARIŞ VE ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

REKLAM

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 


7.8.1 // 4.6.9.5
3.5 // 7.2
6.1.4 
5.2.7 // 4.3
1 AGERA // 4.3.5
4 DERİN MAVİ BANKO 

3.78 TL // 117.6 TL

2 yorum:

  1. Emeğinize sağlık..kadir gecenizide en icten dileklerimle kutlarım..

    YanıtlaSil
  2. Doğan Karadağlı10 Haziran 2018 13:45

    Samimi olarak yaptığınız yorumlar için cok teşekkurler..

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.