10 Haziran Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri(TUTTU)


AKAĞAÇ Çok sık koşması tayı olumsuz yönde etkilemiş olabilir. Önde numarayı aldığı yarışlarında daha etkili olmasıyla birlikte rakipleri arasında ısrarcı olabilecek pek bir isim göremedim. Bugün çoğunlukla şansı isimlere binen M.Çelik ekstra güç katacağı için favorimdir.

TURAP Uzun ara sonrası çıktığı ilk yarışında Boranvadisi ile birlikte çizgiye birlikte girmesine karşın üçüncülükte kalan seri safkan, eksiklerini giderip nefes açma sorununu da ortadan kaldırdı.Değişen jokeyi Müslüm Çelik idaresinde starttan çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum. Bankom.

CEKU Ankara'da ekürisine fedai koşacak olmasına rağmen numarayı alamayınca beklemeyi tercih eden tayın kazanırken attığı sprinti çok etkili olmuştu. Uygun rakipleri arasında bankomdur. Rakip arayanlar son iki koşusunu kazanan piste çok uyumlu For Me Mama'dır.

MY SWEET BOY Mesafenin uzamasının kendisi için avantaj olarak gördüğüm safkan. çok iyi form durumu yakalamış durumda. Son yarışı sert rakipleri arasında olduğu için sprintini atsa da gücü bazında yetersiz kalarak dördüncü olabildi. Uygunlaşan rakiplerinin yanında ilk atımdır. 

GÜNÜN İSTANBUL, YABANCI YARIŞ VE ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5.1.2.9.8
13.10.4.8//3.5.1
4-TURAP
1-CEKU
3.8.1.2.9.6.7.5
6.10.1.8//2.4.3

44.8//137 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.