09 Haziran Ankara 1.Koşu Tay Analizleri

1-BERTHOLD Eşleşmenin ilk tayı, anne kardeşi günümüzde start alan Ankara ve Adana pistinde belirli seviyede başarı yakalayan Khor Kalba'dır. Diğer anne kardeşi Prange Blossom ise vasatın üzerine pek çıkamamamıştır.

2-EXPECTED TIME Eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden Kıng Crown 1200-1400 kum mesafeleri ve arası yedi birinciliğin tamamını kum pisgte elde ederken, iğer anne kardeşi aynı mesafeler içinde birisi çim olmak üzere dokuz birincilik elde etmiştir. El Corredor tayların dan ise Havar kaıldığı altı koşudan üç kum birinciliği çıkartmıştır. Nasıl performans göstereceğini bizde merak ediyoruz.

3-KING OF TATVAN Hakeem temsilcileri yeni yeni pistlerde boy gösterirken henüz başarı yakalamış bir tayı bulunmuyor. Anne kardeşlerinden Bunny ısa mesafe atı olurken birisi çim olmak üzere beş defa çizgiyi önde geçmiştir. Selen Sultan ise altı birinciliğini de kum pistte kazanmıştır.

4-RENTELE Tam kardeşi No Change günümüzde koşan bir isim ve katıldığı ilk yarışının üçünden birincilik çıkartırken toplamda birisi uzun olmak üzere beş birinciliği bulunmaktadır. Diğer anne kardeşi Delta Dart ise kısa mesafeli çim koşuların dan dört birincilik çıkartmıştır. Seri tay izlenimi vermesinden dolayı nasıl koşacağını bizde merak ediyoruz..

5-SKY MOON Eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden Kral Ege dört birinciliğini de 1200-1440 mesafeli çim koşularında elde ederken, ilk iki yarışını da kazanan bir isimdir. Diğer anne kardel Duty Strıker ise vasatın üzerine çıkamamıştır. 

6-DERRÜŞ Eşleşmenin ilk tayı, anne kardeşlerinden Vancouer ilk maiden yarışını kum pistte kazanırken, diğer üç yarışında ise iki tabela elde etmiştir.

7-FINDIKKIRAN Eşleşmenin ilk tayı. Anne Fındık Kaya vasat yarış hayatına sahipti. Anne kardeşlerinden yakından tanıdığımız Kaya Logosu ise çeşitli illerde elde ettiği yedi birincilik bulunuyor ve hepside kısa ve orta mesafeli koşulardır.

8-MI MONETA Eşleşmenin ilk tayı, anne kardeşlerinden Actargo daha çok çim koşularında söz sahibi olurken mesafe ayırt etmeden beş birincilik elde etmiştir. Diğer anne kardeşi İbra ise çim-kum ayırt etmeden bir çok tabela içerisinde yer edindiği koşu ve beş birinciliği bulunan safkandı. 

9-MONTİ Eşleşmenin ilk tayı, Baba kardeşlerinden Canpetek zaman zaman kum pistte kendisine yer edinmiştir. Anne kardeşlerinden Monjal tam kum atıydı ve 1200-1500 metre mesafeler de on iki birincilik elde ederken bir çok kez de tabelaya girebilmiştir. Diğer anne kardeşi Inseptıon ise Monjal gibi kum pistte çok etkili olurken yirmi üç koşudan yedi birincilik çıkartmıştır.

10-PERİ RUHSAR Eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden en dikkat çekici isim Key Of Destynı isimli safkan vasatın üzerine çıkamamıştır. Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.