09 Haziran Ankara 7.Koşu Tay Analizleri

1-ARALBEY Ana-baba bir kardeşi Arena Runner bir defa start alıp tabelaya giremezken, baba kardeşlerinden Crazy Mountaın İzmir'de yarış yaşamını sürdürürken birisi çim olmak üzere üç defa çizgiyi önde geçmiştir. Anne kardeşlerinden Eskişehirbeyi tam uzun mesafe atıydı ve dokuz defa birincilik elde etti. Diğer anne kardeşi Father Mountaın ise altı birinciliğini de mesafe ayırt etmeksizin kum pistte elde etmiştir.

2-HIAWATHA Eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşleri Bertorıno, Bold Mowe Master of Fear vasatı aşamamışlardır. Baba Halicarnassus ise Helgalıen, Black Wasp ve Legend Of Carıa gibi isimleri sahaya kazandırmıştır.

3-KLAUS Eşleşmenin ilk tayı, Anne Ella yarış hayatı boyunca vasatı aşamazken, anne kardeşi Kıng Leo katıldığı beş koşuda tabelaya dahi girememiştir. 

4-LIGER Eşleşmenin ilk tayı, Anne Talulah yirmi koşudan sadece bir defa uzun mesafeli çim birinciliği elde etmiştir. Anne kardeşlerinden Nurkızı katıldığı on iki koşudan tabela çıkartamamıştır.

5-YOU NEVER KNOW Henüz kşan bir kardeşi bulunmasa da farklı orjiniyle koşu içinde ön plana çıkan tayın babası Grayder üç defa STAKES koşudan galibiyetle ayrılmış bir isim.

6-ACTALION Eşleşmenin ilk tayı, Henüz koşan bir anne kardeşi bulunmuyor. Anne Actargo ikisi kısa üçü uzun olmak üzere beş çim birinciliğine sahiptir.

7-KEYSE TUGEN Eşleşmenin ilk tayı, Tek start alan anne kardeşi Hep Beraber bu yıl içerisinde GR-1 Erkek Tay Deneme koşusu galibi olurken Gazi koşusunun da önemli adaylarındandır. Farklı pedigresi ile nasıl performans sergileyeceğini bide merak ediyoruz. 

8-MİNA Eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden She Horse yarış hayatına bu sıralar doğu illerinde devam ederken zaman zaman etkili olmuş bir isimdir. Nowember'in ise iki kum iki e çim birinciliği bulunmaktadır.

9-MY LEGEND GIRL Türkiye'de ilk defa start alacak olan eşlemenin tayı farklı orjiniyle dikkat çeken isimlerdendir

10-PERAMUS Eşleşmenin ilk tayı. henüz koşan bir anne kardeşi bulunmasa da, Baba kan hattından Nort Walley en dikkat çekici isim. Katıldığı elli yedi koşunun on yedi tanesini kum pistte kazanmış bir isim.ECEXUTE ve Prınce Of Keenland ise vasatı aşamamışlardır. 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.