07 Haziran Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


BÜYÜKTÜRBO İlk iki yarışında startla aldığı liderliklerin sonucunda kolayca birincilik çıkartan taydan bugün de benzer bir koşu performansı bekliyorum. Rakibi Mertbaba'ya göre daha dinç ve hazır gireceği rakipleri arasında ilk atımdır.

MICE MACHO MAN ara sonrası ilk yarışında tabelaya yakın, son yarışında ise sert rakiplerinin yanında üçüncülük çıkartan ve kalitesine çok inandığım safkan , Bir çok sprinter rakibinin arasında aceleci davranmazsa sevdiği pist ve mesafede rakiplerinin bir adım önündedir.

PASAKLI KONTES Son kazandığı koşusunu çok beğendiğim tay son iki yarışını kazanan ve kaçak stili sahip Blue Eyes önünde son yarışını tekrarlaması durumunda rakibine hakim olacağını düşünüyorum. Günün bankosu.

ANKARALI Bu sezon gördüğü iki koşusundan iyi neticeler alıp ayrıldıktan sonra daha önce üstünlük kurduğu rakiplerinin arasında Maktayma'nın seri şekilde hızlandıracağı koşuda birinciliğe en yakın isim olarak şans verilmelidir.

MAJOW TROWBACK Geçtiğimiz yıldan bu yana birincilik hasretine özlem duyan isim son yarışında ikincilik çıkartarak yeniden favori konumuna geldi. Kendisi gibi son koşularında iyi neticeler alan rakipleri arasında öncelikle kuponlara yazılmalıdır. 

KARAMENDUH Etkisiz kaldığı koşuların dan sonra İstanbul pistinde zorlu rakiplerinin yanında ikincilik çıkartarak jokeyiyle birlikte Ankara'da kendisine şans arayacak olan safkan sevdiği çim pistte favorimdir.

NOT; Sitenizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz.. Bol şans..

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

1.2.4
4.2.1
2-PASAKLI KONTES
4.3.1.8
3.2.4
8.1.6.7.2

37.8 TL 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.2.4
4.2.1.3.5.6
2-PASAKLI KONTES
4.3.1.8
3.2.4.5.6
8.1.6.7.2

126 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.