27 Mayıs Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


GÜNDOĞARKEN İdmanların da en dikkat çeken isimlerin başında geliyordu. İç pistte ki son galobunda 600//39, 400//26 yapan tay dinç görüntüsüyle beğeni kazanırken, H.Ketme gibi sert jokeyinin de bulunması benim için ön plana çıkması için yeterli nedenlerden ilkidir. Tay yarışı olduğu için yanılma payımız olabilir fakat starttan düzgün çıkması durumunda en şanslı isim olarak görüyorum. Kaizbert temsilcisi Ballıkız kapalı kutu bir isim. Hazırlıklarında fazla sıkıştırılmaz iken tek koşan anne kardeşi Altın han yarış hayatı vasat geçen bir isimdi. Fakat Anne Ballı, Brenda gibi bir çok grup galibiyeti bulunan isimle kardeş. Elzemim start provasını ve son üç çalışmasında özel olarak bugünkü binicisi G. Yıldız ile piste çıkıp son galonun da iç ipistte 27//41 rahat yaptı ve dün sabah ise yine iç piste çıkıp kenter işiyle koşuya hazır olduğunun sinyallerini veren isimdi. 

KINALI KUZU Bu sezon bu pistte iki defa uzun mesafeli sentetik kum yarışına çıkıp denk rakipler arasında ikinci kaldıktan sonra, diğerini kazanan isim, son yarışında ise Ankara pistinde GR-1 Anneler Günü Koşusunda etkili sprint atarak çok az bir farkla dördüncülükte kalabildi. Bugün önde gitmeyi seven ve virajla birlikte hemen yarışın içine girecek bir çok rakibinin olması avantaj gibi görünüyor. Daha çok geriler de beklemeyi sevip, bu yarış için ise iç pistte dereceli galoplar yapan kısrak günün sürprizini gerçekleştirebilir. Bir yarış gördükten sonra kısa ara verip iç pistte 27++41 çok rahat yapan eküri avantajlı Budakhan, ne zaman nasıl koşacağı belli olmayıp art arda yaptığı dereceli galoplarıyla Şahinter, son galobunda 27//41 çok rahat yapan Akkula sırasıyla şans verdiğim isimlerdir. 

JAMALA Bugüne kadar katıldığı on iki koşusunun da 1200-1500 metre mesafeli yarışlarda boy göstermesine rağmen uzuna daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Anne kardeşi Seed One daha maiden dan çıkmadığı halde uzun mesafeli grup koşularda start almış ve birisi kum olmak üzere iki defa da birinciliği bulunan bir isim. Anne Saada One ise yurt dışı patentli, sadece aygırlık görevi üstlenirken kardeşlerin den Baykoca 9 defa uzun mesafeli koşularda çizgiyi önde geçerken Namıkanım ise ilk maiden dan çıktığı koşu 1900 çimdir. İlk defa uzun mesafeli bir koşuda boy gösterecek olan Jamala son galobun da 24//36 rahat yaptı ve uygun rakipleri arasında beyaz bayrak ayna yapabilir. Günün bankosu olarak öneriyorum..

REKLAM


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

7.1.3.4.2
5.2.4.3
4.1.3.6.7.10
1.5.3.2
1-JAMALA
7.1.8.5

134.4 TL BOL ŞANS..1 yorum:

  1. sizi okumadan kupon yapamıyorum..benim için bu ülkede teksiniz.Hakkınızı helal edin.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.