18 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri
NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Hazır ol yeğenim bugün güdümlü füzelerim var. Bazı kesimler güdümlü füzenin ne olduğunu bilmiyorlar. Onlar için hazırladığım özel fotoğrafı müthiş kurgumun altına koydum. Bu iş öyle basit değil yeğenim. Sen yatağında uzanıp elinde telefonla Facebook sayfamı açıp heyecan içinde ne zaman müthiş kurgumu paylaşacağımı düşünürken ben üstün altılı bilgimi kullanıp güdümlü füzelerimi seçiyorum. Sonra sen sayfama girip bakıp çıkıyorsun. Demiyorsun ki Dayım saatlerce kafa patlatmış, benim için bombalarını yazmış ben de sayfasından çıkmadan bir tıklamamı yapayım da omuz vereyim. Sabrım tükenmek üzere haberin ola. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi.

Bakıyorum da bugün müthiş bankom Cankardeşler koşuyor. Selim yeğenim iki gün önceden uçağa binip Bursa'ya gelmiş. Seyisi ahırdan çıkarıp onunla özel bir konuşma yapmış. ''Aramıza kara kediler girdi ama yine kavuştuk Cangom diyerek sarılıp öpmüş. Artık kazanmamızın vakti geldi. İkimiz için de çok önemli bir yarış olacak. Benim de formum düşük, eski popülerliğim kalmadı. Senin sayende düşmanlarımıza nispet yapacağımızı biliyorum. Eski günlerimize dönmemiz mümkün'' dedikten sonra ona şeker ikram etmiş. İkisi de çok mutluymuş. Özel istihbaratım var yeğen ne diyorsam o.

Ramazan Büllük Adnan'ı vurdu. Kahvedekilere şov yapmak için gece 11de sahurunu yapıp yatmış iftara 2 saat kaldı bayıldı. Onu ayıltmak için yarım şişe kolonyayı başından aşağıya boşalttık. Ne kadar dayanıklı olduğumu duyunca benimle rekabete girmesi onu ne hallere düşürdü yeğenim. Ben bir iftarla üç gün orucumu tutarım. Suyumu içsem yeter. Eski toprak olduğumdan bana dokunmaz. Savaşçı kişiliğim her zaman ön plandadır. Bir savaş çıksa onun gibi dayanıksızların vay haline. Sen sen ol kendini bil, olduğundan fazlası gibi davranma. Şov yapıp vezir olayım derken rezil olman mümkün.

Bana müsaade yeğenim. Müthiş kurgumu verip sahurumu yaptıktan sonra güzel bir uyku çekerim. Sonra da öğlen kalkıp kahveye gider akşama kadar taş konken oynarım. İftara yakın evime dönüp leziz yemeklerimi mideye indirip geri dönerim. Her günüm böyle geçiyor. Allah kabul etsin yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


REKLAM


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

3 ZAFER MEYDANI // 2.5.7.8.6.1.9.4
4 LAST EAGLE // 1.5.3.10
3 DYMAXION // 1.4.2
4 CANKARDEŞLER BANKO 
6 FRİGYALI // 1
6 YILDIZHAN AĞA // 1.9.3.8.7

151.20 TL 

3 yorum:

 1. Kusura Bakma Da Böyle Tahmin Böyle Oyun Verme Olmaz. Ne Koşuları Yorumluyorsun Ne Atları. Sayfalarca Anlamsız Anlamsız Şeyler Yasıyorsun. Sonra Tahmin Veriyorum Diye Bi Tane Tek Veriyorsun Diğer Ayaklar Nerdeyse H H H Yapacan. Öne Bi At Yazmışın Arkasına Doldurmuşun. Sonra Gelip Kupon Tuttu Diye Reklam Yapacaksınız. Buna Bi Son Verin Böyle Olmaz. Böyle Yorumlar Oldukça Reklama Felan Tıklamayız Haberiniz Olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Taner sen kimsin kardeşim? Reklama tıklamayız filan yazmışsın. Sen bir zahmet bu siteye de girme olur mu? Senin gibi insanlarla işimiz yok bizim ve saatlerimizi de senin karakterine sahip kimseler faydalansın diye harcamıyoruz. Reklama tıklamazmış :D Lütfen tıkla Taner ne olursun. - Gizli Eküri

   Sil
 2. nalkapon amca sen bu işi hiç bilmiyorsun.aylardır takipteyim ama fısssss.kotü kurgu kötü bankolar

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.