18 Mayıs Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Değerli dostlar sizlerle paylaştığım son şablonum 12 Mayıs Ankara altılısına aitti ve sonrasında hastalandığım için bir müddet uzak kaldım. O gün çıkan atla iki misli bularak 23.600 TLyi hanemize yazdırdık. İki bankolu şablonumu değerlendirerek ikramiye uzananları görünce daha mutlu oldum çünkü bizlerin dürüstlük çerçevesinden çıkmadan düşüncelerimizi aynen sizlere ilettiğimiz konusunda bize duyduğunuz güveni bir kez daha görmüş oldum. Bu durum bizleri motive ediyor. İnşallah ilerleyen günlerde daha da büyük ikramiyelere ulaşmak nasip olur ki bunu geçtiğimiz yıllarda birkaç kez yapmıştık.

Bugün Bursa'da da iki bankolu bir şablonum olacak. Halk arasında ''Papaz her gün pilav yemez'' şeklinde bir benzetme vardır. Fakat yine de atların koştuğunu ve gününde olanın kazandığını unutmamak gerekiyor. Uzun lafın kısası; bugün de bu şekilde bir kurguyu uygun gördüm. Umarım düşüncelerimiz bizi yanıltmaz.  

İLKAAN: Şubat ayından bu yana sergilediği performansla form durumu açısından iyi bir seviyede olduğunu gösteren ve son olarak Ankara'da çim pistte elde ettiği üçüncülükte de bunu bir kez daha vurgulayan safkanın bugün bu grupta da foto finiş çizgisini önde geçebilecek kalite ve güçte olduğunu düşünüyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum.


CANKARDEŞLER: Son birkaç koşusunda Halis Karataş idaresinde start alan şampiyon safkanın jokeyi Selim Kaya ile farklı bir uyum içerisinde olduğu tartışma götürmez bir gerçek. Tam olarak emin olmamakla beraber Selim Kaya'nın bu yıl Yeltay'a binmek istediğini ve yollarının bu yüzden ayrıldığını ancak sonrasında onun G1 performansından memnun kalmayarak yeniden Cankardeşler'i tercih ettiğine inanıyorum. Bu sadece benim gözlerim sonucu ortaya attığım bir varsayım. Yaşı ilerleyen ve bu sezon uzun ara sonrası birden üst üste üst seviyelerde yarış koşan Cankardeşler'in son altıncılıığı benim beğenimi kazandı. O gün Halis Karataş çok gerilerde bekledi ve düzlükte istediği cevabı da aldı ancak kendisinden daha hazır ve dinç rakiplerini atlamakta güçlük çekerek kazanan atın 12 salise gerisinde bitirdi. Bugün şampiyon safkanın etkili jokeyi ile bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçmesini bekliyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 
REKLAMGizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 


6.8.2.1.4.3.5.7.9

1.5.4 // 10.8
1 İLKAAN BANKO
4 CANKARDEŞLER BANKO 
5.6.3.8 // 10.7
6.1.3.2.5 // 7.9.8

37.8 TL // 151.2 TL 

2 yorum:

  1. reklamları pop up yapın lutfen...grekırse ucretlı uye oluruz sızlerı sevıorum ve asla at saklamdgnızı dusunuyorum..gelır gelmez ayrı

    YanıtlaSil
  2. İstanbul olucakmi cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.