18 Mayıs Ganyancı Bursa At Yarışı Tahminleri
JUNIOR DANCER, Anneden kardeşi Nadia dancerin bursa pistinde etkili koşuları oldu. Son sentetik yarışında Cangüvenle beraber fotoya giren isim artan formuyla stili rakiplerinin fazla olmasına rağmen sürpriz yapabilir.

Last eagle, kısrak babası Persian Bold,  Bold pilot gibi şampiyonları bize izletme şansı vermişti. Anne kardeşlerinden Akhtamar ve Legend Ring uzun mesafede oldukça etkili koşular sergiledi . Kısacası pedigri olarak uzun mesafeye oldukça yatkın olduğunu düşündüğüm isim favorimdir.

Cankardeşler, Verdiği ara sonrası önce İzmir sonra İstanbul'da beklentilerin altında kalan şampiyon son TBMM koşusunda oldukça geriden gelmesine rağmen gruba çok iyi yetişmiş ve fotoya taraklama girmişti. Artan formu ve en iyi uyumlu olduğu usta jokeyiyle bugün grubun en şanslı ismidir. Alternatif tekimdir.

Karayürek, yarışın gidişatını incelediğimizde Turgutusta, Esanadolu, frigyalı ve startta kalmazsa Sabri'nin Atı önde liderlik mücadelesine girecekler. Bu durumun formda isim Karayürek'e yarayacağını düşünüyorum ve uygun grupta günün bankosu diyorum.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.9.4.3.2.1
4.5.1.7.6
1.2.3
4-CANKARDEŞLER//2.1
1-KARAYÜREK 
6.7.3.1.5

31//94 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.