17 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri
NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Ramazan ayına girdik yeğenim. Orucunu tutacaksın biliyorum. Her sene mahalleliye özel bir iftar yemeğim olur. Sokağın bir başından bir başına 200 kişiyi ağırlarım. Cömertliğim tartışılmaz. Kahvedekilere de iftar yemeği verdiğim söylentileri doğrudur. Emekli takımı sayemde et yiyor. Onların aldığı maaşla et yemeleri çok zor biliyorum. Tavuk yemekten gıdaklamaya başlamaları söz konusu. Sonumuz ne olacak bilmiyorum yeğenim.

Orucumu sektirmem yeğen. Her gün tutarım. Sana geçen sene söylemiştim Ramazan'da kupon yatırmam ama seni düşünmeden de edemem. Her ne kadar her gün müthiş kurgularımı paylaşsam da ganyana gidip oynamam. Seni ne kadar önemsediğimi görüyorsun değil mi? 

Bugün fazla takatim yok. Oruca alışmam için birkaç gün geçmesi lazım. Enerjimi idareli kullanmam lazım. Sana bu müthiş kurgumu iftardan önce yazıyorum çünkü top atılınca orucumu açıp doğru kahveye gitmem söz konusu. Oradan teravih namazına sonra da yine kahveye dönüp sahura kadar taş konken oynarım. Her günkü programım budur haberin ola. 

Bugünkü bankom Burulhan'ı özel merceğimle takip ettim. Artık kazanma zamanı geldi. Gücünü göstermesi için bundan iyi fırsat bulamaz. Yapacağı tek şey Ahmet Çelik yeğenimin vereceği komutlara uymak sonra da 10 boy fark yapmak. Çimlerde bir bebek gibi sevinçle koşacağını da biliyorum. 

Benden bugünlük bu kadar yeğen. Artık sıra sende. Doğru ganyana gidip gerekeni yap. Müthiş kurgularım devam edecek. Gözlerinden öperim şansın bol ola. 

NOT; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için destek olan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz..

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

9.11.7.1.6.3
3.4.1.5.7.2
7.9.5.2
2.4.6
3.1.6.4
4 BURULHAN BANKO 

120.96 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.