17 Mayıs Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


CAPE TOWN Kocaeli'de katıldığı koşularında düzlükte attığı etkili sprintlerine rağmen kum pistte azda olsa eksik koştuğunu düşünüyorum. Bugün grupta ön plana çıkan bir isimin olmaması ve şuan ki durumuyla ilk sırada şans verdiğim isimdir.. Bu koşuda DİDANATO'da doping cezası aldı ve ilgilileri 99 bin TL ödeyerek yeniden koşulara katılması için hak kazanmasını sağladı. İlk yarışında dikkat çeken SON HAMLE düzgün aksiyonları ve eşgali ile ilerisi için ümit veren isimdi. Hem koşu tecrübesi kazanıp hemde art arda 24//37 ve 25//50 galoplarıyla bugün şansının yüksek olduğu kanaatindeyim. NOBLE BOY biraz daha uzun mesafeye yatkın bir isim fakat, bugün önde kendi temposunu kurabilirse bir çırpıda koşuyu bitirebilir. 

OMER IN MY HEART Rakipleri oldukça uygun. Koşunun ve gününde en güvenilir ismi durumunda. Rakiplerinden Anka uzun mesafede daha etkili olurken, Askoroz'da önde yüksek tempoların olduğu yarışlarda daha etkili olan bir isim. Bugün starttan çıktığı gibi kazanacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum..

ASTRAKHAN Önde numarayı aldığı koşuların da grup farketmeksizin etkili olabilen safkan bugün mesafe avantajını elinde bulundururken önde rahatsız eden olmaz ise sevdiği pistte beyaz bayrak ayna yapabilir. Çim pistte farklı koşularına şahit olduğunu bu sezon bu pistte KV-18 yarışta sert rakipleri geride bırakan ÖZPAR ikinci şans verdiğim isimdir. 5 gün önde kum pistte çok kolay şekilde kazanan FIRTINA İBO aradan etkilenebilir diye düşünebiliriz ama bugünde mesafenin kısa olmasıyla kuponlarda yer verilmesi gereken isimdir..

THE JET PLANE Üç ay sonra bir yarış görüp dikkat çeken kısrak, viraj da rakiplerinin bayağı gerisinde olup, düzlükte çok etkili gelmesine karşın beşinci olurken, son yarışında ise yarışlar kum piste alınınca ilgilileri tarafından koşuya iştirak etmemişti.. O gün koşudan çıkartılmasaydı bugün olduğu gibi birinciliğe en yakın isim olarak görünüyordu. Bu zaman zarfına bir galop daha sıkıştıran isim, 1000//1.04, 400//27.4 işinde fazla sıkıştırılmadı.

NOT; Reklam engelleyici kullanmayıp, Sitemize destek olan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederiz. ALTILI GANYAN TAHMİNİM

2.9.6.5//.3.1.7.11
3.1.4.6.8.9.5
2.7.9
2-OMER IN MY HEART
1.3.5
11.4//12.7

35//141 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.