12 Mayıs Ankara 2. Koşu Tay AnalizleriANGELS BOY: Dört yarışlık kariyerinde kazanamayan annesi Kiss An Angel'ın bugüne dek ülkemizde start alan tayları başarı sağlayamadı. 

KING OF TATVAN: Koşan anne kardeşlerinden Bunny, Jac ve Selen Sultan koşu kazanmayı başarmıştır. Aygırlık kariyerine yeni başlayan Hakeem'in henüz kazanan bir tayı yok. 

MAKAKVİ: Drosselmeyer'in ülkemizdeki tek temsilcisi Gloin ilk startını kazanma başarısı göstermiştir. Makakvi'nin annesi Regally Appealing, Saratoga'da Grup 2 kazanmış bir kısrak. ABDde start alan anne kardeşlerinden Mantoloking'in Grup koşu tabelası ve iki adet kısa vade birinciliği bulunuyor. Bir diğer anne kardeşi Gothics Peak dört adet kısa vade ve dört şartlı koşu galibi.

BEST OF GAMZE: Annesi Western Gal'in koşan iki tayı da yarış kazanamadı. 

HAZELEYES: Grup 1 Beyoğlu ve  Açık 3 İçişleri Bakanlığı Koşusu galibi Cerastes ve aynı zaman da Açık 2 Hitit ve Açık 3 Prof. Selahattin Batu Koşuları galibi Kırdemirkır ile anneden kardeş olan tayın babası Captain Rio da bir Cuvee temsilcisi. Bu özellikleri ile özellikle kum pistte başarılı olmasını bekleyebiliriz.

MI MONETA: Grup 1 Ayasofya ve Ankara Koşuları üçüncüsü, Grup 3 Özdemir Atman ve Açık 3 Kazdağları Koşusu galibi Actargo'nun yanı sıra birçok Grup mücadelede tabelaları bulunan İbra ile anneden kardeştir. Victory Gallop - Strike The Gold eşleşmesinin koşacak ilk tayı olması da ilgi çekici. 

MANSHAU: ABDde dört yarış kazanan annesi Armarante bir Tale Of The Cat temsilcisi olmakla beraber ölen babası Temple City ülkemizde kısa vade ve şartlı koşularda başarı sağlamıştır. İlk kez karşılaştığımız bir orjin ve nasıl koşacağı bizim için de merak konusu. 

MONTI: Monjal, Emreson, İnseption ve Turkish Dance ile anneden kardeş olan tayın çim kum ayırt etmeden her pist ve mesafede koşabileceğini söylemek mümkün. 

YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.