12 Mayıs Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri(GÜNCELLENDİ)
ÜNSALMIŞ Adana pistinde kazandığı yarışı sonrası sert rakipler arasında üçüncü olurken virajla birlikte öne erken yürüyen safkan, bugün uygun rakipleri bulmuş durumda. Kendi halinde yaptığı kısa çalışmasını son olarak binicisi B.Kılınç ile  27 rahat ile tamamlayan isim 1.altılı da günün bankosudur. 

MAKAKVİ: Drosselmeyer'in ülkemizdeki tek temsilcisi Gloin ilk startını kazanma başarısı göstermiştir. Makakvi'nin annesi Regally Appealing, Saratoga'da Grup 2 kazanmış bir kısrak. ABDde start alan anne kardeşlerinden Mantoloking'in Grup koşu tabelası ve iki adet kısa vade birinciliği bulunuyor. Bir diğer anne kardeşi Gothics Peak dört adet kısa vade ve dört şartlı koşu galibi. İyi hazırlıkları ve usta jokeyi ile İlk şans verdiğim isimdir. 

İNCİFAR Katıldığı ilk koşusunda fazla etkili olmayıp dördüncülükte kaldıktan sonra son yarışını kazanırken 1.17.29 yapan tay 27//55 rahat galobu ve iyi durumuyla ilk atımdır. Son iki yarışını kazanan Büyükturbo ve son koşusunda İncifar ile baş-boyun fotoya giren Cibekoğlu bu ayak için yeterli olacaktır.

THE DAUGHTER SUN Adana pistinde iki yarış görüp etkili olan isim,bugüne kadar yarış hayatında ki toplam ''11'' birinciliğini de Ankara'da elde ederken yeniden sevdiği piste çıkacak. İstediği gibi gidişatın cereyan edeceği koşuda en şanslı isim olarak görünürken, 12//25 çok rahat galobuyla eski formunu da yakaladı. Önde yalnız kalacağını düşündüğüm kısa mesafenin başarılı ismi Küçük Matra, sezona kötü baslayıp karıldığı üç koşuda etkili olamayan ve eski formuna ulaşan Mıss Elenı ile birlikte uzun ara sonra piste çıkacak olmasına rağmen hazırlıkları çok tatminkar olan Kainat sırasıyla şans verdiğim isimlerdir. 

JAMALA-PANTA REI Son üç yarışını kum pistte kazanmış olmasına rağmen formunun zirvesinde olup çim pistte de yatkın orjiniyle Jamala usta jokeyi ve iyi hazırlıklarıyla ilk atımdır. Son üçüncülüğünü kum  pistte yaparken koşu içinde yanlı yer tutan Panta Reı yarış hayatına çim pist birinciliği ile başlamış bir isim. İki yarış önceki İstanbul çim yarışını ölçü almazsak bugün ikinci şans verdiğim isimdir. Son koşusunu etkili düzlük sprintiyle burada çim pistte kazanan Rocket Gırl galoplarını uzun tutan isim olup kuponlarda bulunması gerektiğini düşünüyorum. 

LAST SHADOW Grubun en kaliteli isimlerinden olmasına karşın yaklaşık 7 aydır start almayan isim, İstanbul iç pistte uzun zamandır dereceli galopları ve eksiksiz görüntüsüyle Ankara'nın yolunu tutarken nefes yönünden etkilenmez ise kazanması normal sonuç olur. Son ikinciliğinde dikkat çekip eküri avantajıda bulunan Nestor ve Uzun aradan sonra Adana pistinde bir yarış gördükten sonra bu pistte 1200//1.16, 1000//1.02 ve 400//25 rahat yaparak çalışmalarını tamamlayan kalitesine inandığım The Maıl Man sırasıyla şans verdiğim isimlerdir. 


Sihirli Kantarma yayın hayatına her zaman olduğu gibi ücretsiz olarak devam edecek. Sizlerin reklam tıklamaları üzerine kurduğumuz gelir sistemi ile birçok kişi ve siteye öncülük etmeye devam ediyoruz. Şu anda yapımına başlanan yeni sitemizle daha birçok konuda Türkiye'de öncü olacağız. Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun. 

Günün ilk altılı ikinci ayağında yarıştan çıkartılan 6 ve 8 numaralı eküriler yerine 1-ANGELS BOY eklenmiştir.

Sevgili dostlar yarışlar kum piste alındığından dolayı bir önceki şablonum çim pist çalışmalarına göreydi. Kum pist çalışmamı sabahtan hazırlamıştım. Asıl şablonum aşağıda ki şekildedir. Yukarıda ki yorumları çim piste göre yaptığım için ciddiye almamanızı rica ediyorum.1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

7.6.1//8
3.5//1
3.1.4
2.4.3.10.9
7-JAMALA//9
7.10.8.6//3.9

25.2//151 TL BOL ŞANS.:

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

2.4.3.10.9
7-JAMALA//9
7.10.8.6//3.9
3.2.8
7.8.5.4
1.2.4

50//151 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.