10 Mayıs Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri(TUTTU)


WELKIN İlk yarışında özellikle takip ettiğim tay, benim gözlemime göre biraz geç açıldı ve mesafe isteyen yapısıyla dikkatimi çekti. Yeni yeni form tutan rakipleri arasında mesafenin uzamasını da kendi lehine çevireceğini düşündüğüm isim favorimdir. 

YOLDAŞHAN Son iki yarışından birincilikler alıp, İstanbul sentetik pistte ki son koşusunda sert rakiplere üstünlük kuran isim, sevdiği kaba kumda son günlerin formda jokeyi U.Polat idaresinde favorimdir. 

BITCOIN Ekürinin formda safkanı son yarışında ikincilikte kalmasına rağmen beklentilerin altında kaldığını düşünüyorum.Burada zaman zaman başarı yakalamış rakipleri arasında düzlükte etkili sprintini ayarlayabilirse koşudan kazanarak çıkması doğal sonuç olur. 

ÖZDEMİR Son yarışı çok kötü olmasına rağmen bugün çok uygun kilosu ve sprinter yapısıyla rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm safkanı birinciliğe çok yakın görüyorum. Sitede ki arkadaşlarımın bana ısrarla yazmamı söylediği ORANGE BLOSSOM'u da  yazıp bu ayakta şans verdiğim son isim olacak. 

BİRKASIM Son iki koşusunu kolayca kazanıp rakibi olan Alderamin'i geride bırakmasını başaran isim yine önde numarayı alacağı rakipleri bulmuş ve mesafede tam istediği gibi. Özcan Yıldırım idaresinde yeniden kazanacağını düşünüyorum. Günün bankosu. 

Günün ikinci ayağında yarıştan çıkartılan 11-The Jet Plane yerine 6-GRANDE CAPO eklenmiştir.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.1.2.5.3.4.8
12.6.1.5.9.10
5.1.3.2.6
6-BITCOIN//2.5.1.4
8.4
3-BİRKASIM

30//147 BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.