03 Mayıs Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


MAICON: İlk koşusunda çok iyi start almasına rağmen adapte olmakta güçlük yaşayan ve tecrübesizliğinin kurbanı olan tay sonlarda önlere iyi doldurdu. Bugün artan yarış tecrübesi ve jokeyinin safkanı daha yakından tanıyor oluşu ile ilk atım. 


CİHANDARŞAH: Günün en süratli yarışı olmasını beklediğim koşuda beklemeyi seven ve geriden gelen safkanların daha şanslı olduğuna inanıyorum. Geçtiğimiz yıl Ankara çiminde iyi yarışlara imza atan ve bu yıl Adana kumunda bir yarış gösterilip yeterli istirahat sürecinin ardından sevdiği koşullarda piste çıkacak olan safkanı favori olarak öneriyorum. 

FASHITIVE: Oldukça zor yarış kazanan ve sevk ve idaresi de kolay olmayan bir safkan durumundaki Fashitive ara sonrası ilk yarışında Arsen Lupen, Black Chinise, I Saw The Sun, Zealous Line, Cross Fire ve Zümrüthan gibi kalite isimlerle mücadele etti. O gün kazanan atın 41 salise gerisinde tamamlamakla beraber jokeyi safkanı yanlış kulvardan yürüttü ve son metrelerde de bunun ceremesini çekti. Bu kez sprint mesafesi ayarlama konusunda çok güvendiğim ve bindiği atın hakkını veren jokeyi Gökhan Kocakaya ile tam dişine göre grupta kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

SERSERİ: Kısa mesafenin etkili isimlerinden olan Serseri, Adana'da dördüncü olurken hem grup kalabalıktı hem de seri isimler fazlaydı. Bugün ise önde numara konusunda çok da ısrarcı olmayacak rakipleri denk getirmiş durumda. Safkanın bu kez startla beraber öne düşerek tempoyu fazla yükseltmek zorunda kalmadan viraja gelmesini ve yarışı rakiplerinden çalmasını bekliyorum. Alternatif tek olarak değerlendirilebilir.

REKLAM


Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri 

2.6.1.7.4
4.5.7.2.9
7 FASHITIVE BANKO
3 SERSERİ // 6.4
8.3.1.4
2.3.10.8.7.1.5

49 TL // 147 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.