02 Mayıs Nalkapon Elazığ At Yarışı Tahminleri

NALKAPON ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Gördün mü yeğenim dün TJK Reisi'nin bana kurduğu kumpası. Son ayak müthiş bankom Royal Khan'ı starta sokmayıp yarıştan çıkardı. Benim altılıyı bulacağımı öğrendiğinde deliye dönmüş telsizi aldığı gibi hemen Kocaeli'ne gizli bir arama yapıp Nalkapon'un bankosu koşmayacak haberiniz ola demiş.

Ama bugün o da çaresiz yeğen çünkü kendi kuponunda da Eznavur bankosunu bekliyor olacak. İstihbaratım çok kuvvetlidir bu böyle biline. Köy ağalarıyla yaptığı anlaşmada onun gelmesini istemiş. Biz de onun oyununu böyle bozacağız. Haydi bakalım el mi yaman Nalkapon mu yaman görelim. 

Dün sitedeki yeğenlerim şov yapmış şov. Bütün altılıları bulmuşlar. Bazı yeğenlerimin de cebi şişmiş. Bana özel mesaj attılar. Dayı senin sayende köşeyi döndük, ellerinden öperiz, dediler. Güle güle harca yeğenim şovlarımız devam edecek. 

Böyle ufak paralar beni tatmin etmese de ihtiyacı olan yeğenlerimin yüzünün gülmesinden mutlu olduğum söylentileri doğrudur. Benim hedefim tevziye çeki. Dürüstlüğümden ödün vermediğimden TJK Reisi'nin oyunlarıyla karşı karşıya kalıyorum. Ama birgün el altından başka kupon yapıp onu ters köşe yapmam mümkün. 

Para neredeyse ben oradayım yeğen. Çerez İstanbul altılısıyla enerjimi harcamam söz konusu değil. Şimdi gör bakalım Elazığ resitalim kimleri kalpten götürecek. Sen de fazla bekleme; ganyanlarda oluşacak Nalkapon kuyruğunda kalıp tevziyenin arkasından bakarsın sonra. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Elazığ At Yarışı Tahminleri 

1 AYÇIRA // 5.6.2.8.10.9
1 ARASIM // 3.5.9.8.2.10.6
10 NAHHAT // 1.4.9.2
3 EZNAVUR BANKO 
11 SARAÇKIZI // 4.7.6.1
8 YALAZBEYİ // 3

140 TL 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.