02 Mayıs Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


TRAKYALI İki yarış önce kazanırken mesafe istediğini ortaya koyup kazandıktan sonra, son koşusu olan 1300 metre sentetik kum pistte dördüncü olurken jokeyini yanlış yer tutması sonucu pisti dolanıp dördüncülükte kalmıştı. Bugün uzayan mesafede farklı netice alıp sürprizi gerçekleştirebilir. Son koşusunda kötü performans göstermesine rağmen iki yarış önce 2000 metre kum pistte rakiplerinden Şahnahan ve Trakyalı'yı geride bırakan AKMANAĞA ikinci şans verdiğim isimdir. Jokey faktörünü elinde bulunduran ŞAHNAHAN ve Adana pistine gördüğü koşuları sonrası dün sabah ki kenterin de ışıl ışıl görünen EEFEBERK ve Uzun mesafeye yatkın ERDURAN sırasıyla şans verdiğim isimlerdir. 

ACHILLES Adana'da üçüncü olduğu koşuda virajı en geride dönmesine rağmen düzlükte jokeyinin teşviklerine cevap verip yarım boy farkla üçüncülükte kaldıktan sonra, en son katıldığı ve dördüncü olduğu yarışında yine aynı tarz geride bekleyince fazla etkili olamadı. Hazırlıkların da çok farklı görüntü ortaya koyan isim uzayan mesafede sprintini tutturabilirse sürprize imza atabilir. 

KHAN OF GHOST Uzun ara sonrası ilk yarışında stili dışı koşup önde numarayı alarak beyaz bayrak ayna yapıp yarışı lehine çeviren kaliteli isim, bugün yüksek ihtimal Stallıon Falcon'un önde numarayı alacağı koşuda yaptığı uzun ve dün sabah 24.8 çok rahat galobu ile günün bankosudur.,

DERİN SULTAN Bugünkü rakiplerinin bir çoğunu daha önce geçme başarısı gösteren kısrak,iki yarış önce sert rakipleri geride bırakırken, son koşusunda ise kısa mesafeden etkilendi. Bugün kilo indirimden faydalanmak için getirilen yetenekli aprantisi A.C Dağdeviren ile koşunun favorisidir.

KARA ŞÖVALYE İlk defa kendinden yaşça ve daha tecrübeli rakipleri ile start alacak olmasına rağmen genel durumu çok iyi olup, iç pistte son olarak 1000//1.10, 400//28.8 rahat yapan isim birincliğe en yakın isimdir..

Siteden çıkmadan evvel 1 defa reklamlara tıklayıp destek olan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederim. Bol şans..

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

6.7.4.5.1
1.10.9
6-KHAN OF GHOST
1.3.8
9.4.3
7.12.1.3

37 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.7.4.5.1
1.10.9.4.13
6-KHAN OF GHOST
1.3.8
9.4.3.1
7.12.1.3.8.5.2

147 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.