02 Mayıs Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


Dün Ankara 1. altılıyı bir tek, bir bankoyla 25 TLye ve Kocaeli 1. altılıyı iki bankoyla 82 TLye yakalayarak 3750 TLyi hanemize yazdırmayı başardık.  İnşallah, daha büyük ikramiyelere hep birlikte uzanabiliriz.

Değerli dostlar, bizler elimizden geldiğince dürüstlük çerçevesinde bildiklerimizi ve bulduklarımızı sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz. Gönül ister ki her gün altılı bulalım ancak bu da pek mümkün değil. Dün Ankara'da ilk ayakta favori önerdiğim ALSİVASLI KIZ % 4 AGF ile kazanırken, yazarımız Mahmut Özer'in bankosu ANADOLUKAN %1 AGF ile kazandı. Sizlere altılı yakalama yolunda ışık tutabiliyorsak, ne mutlu bize. GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

SİNSİRELLA: Bugün Gökhan Gökçe birkaç safkandan inerek idmanlarını yaptığı Sinsirella'yı tercih etmiş. Mesafenin uzun olması erkek rakipleri arasında beni düşündürmese, çalışmasındaki görüntüsüyle tek olarak önerebilirdim ancak hem iyi orjinli rakiplerinin oluşu hem de koşunun sürprize açık olduğu izlenimine kapılmam beni bu ayağı kapatmaya itti. KHAN OF GHOST: Gazi Koşusu'nda start alamayan Khan Of Ghost'u o büyük mücadelede görmeyi çok isterdim. Bu tip mesafelerde kendi jenerasyonunda şu anda ülkemizde koşulara iştirak eden safkanlar arasında ön sıralarda yer aldığını düşünüyorum. Günün sığınma limanlarından biri durumunda olan safkan koşu içerisinde bir aksilik yaşamazsa kazanması normal sonuç olacaktır. Etkili ahır bakımı ve kalite jokeyiyle günün bankosu olarak öneriyorum. 

DERİN SULTAN: Çim - kum ve mesafe ayırt etmeyen kısrak son iki koşusunda Kınalı Kuzu ve Mavi Dalga gibi iki klas isme geçildi. Bugün ise tam dişine göre rakipler arasına düşmüş durumda. Daha önce benzer bir grubu zorlanmadan gerisinde bırakan Derin Sultan'ın bugün de bu rakiplerine üstünlük kurarak birincilik çizgisini önde geçmesini bekliyor ve banko olarak öneriyorum. 

RIŞVANOĞLU: Geçtiğimiz yıl start aldığı koşularda oldukça ilgimi çeken Rışvanoğlu vermiş olduğu uzun aradan sonra yeniden pistlere dönüyor ancak gerçekleştirdiği galoplara baktığımızda nefes yönünden iyi durumda olduğunu söylememiz mümkün. Eğer bu durumunu yarışına da yansıtabilirse, bu grubu geçmesi zor değil. 


YİĞİTER // RAY OF SUNSHINE: Bir Bin Ajwaad temsilcisi olan Yiğiter burada bu mesafeye çıkartabilecek atlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Geçmişte sergilediği çim pist performansları da tatminkar olan safkan denk grupta favorim. Mesafe uzadıkça daha iyi koşan ve üç yarış görüp nefes açan Ray Of Sunshine geçtiğimiz yıl iyi bir seri yakalamış ve ardından sert rakipler arasında mücadele etmişti. Dörtlülüğüne dönen safkanın bu yıl uzun mesafe çim koşularında daha iyi sonuçlar almasını bekliyorum. 

Sitemizi desteklemek için çıkmadan evvel 1 adet reklama tıklamak gibi basit bir işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Reklamlarımızda virüs bulunmaz. Herkese teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum. 

REKLAMGizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

3.8.5.1.4.2 // 7.6.9

16.2.10.8.1.3.9 // 5.13.12.11.6
6 KHAN OF GHOST BANKO
1 DERİN SULTAN BANKO 
5.7.1
6.9.2.13.4.12 

52.92 TL // 136.08 TL 

1 yorum:

  1. Son ayakta İsmihan'ı ekleyin isterseniz. Çim pistte ve uzayan her metrede daha iyi yarışlar yapacağını düşünüyorum.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.