01 Mayıs Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri
LAZ OĞLUM Diğer rakiplerine göre bir adım ön plana çıkan tay, Tanatar gibi kalite bir isimler anneden kardeş ve kan hattı çime çok yatkın. Uzun galobu sonrası 28//55 rahat yaparken grubun da en iyi derecesini çıkardı. Öncelikle kuponlara yazılması taraftarıyım..


EMPİRE SİON Yarış hayatına başladığı günden bu yana uzun mesafeli çim ve kum yarışlarında beş birincilik elde eden safkan, iki yarış görürken son altıncılığında virajda bayağı mesafe kat edip dikkat çekerken sevdiği pist ve mesafede ilk atımdır. Şanlıurfa pistinde 3 yarış görüp eksiklerini giderirken son koşusunda beşincilikte kalan GRAND EFE bugüne kadar koşu kazanamamış olsa da uygun kilosu ve rakipleri arasında ikinci şans verdiğim isimdir. İzmir'de katıldığı kum yarışları ve ara sonrası Kocaeli pistinde 2 koşuda da etkisiz kalan KİNG OF LİON'un anne kardeşlerine baktığımız da göze çarpan My Sweet Lady İstanbul'da uzun mesafeli sentetik ve çim koşularında, Fantastıc Lero Ankara ve İstanbul pistinde bir çok uzun mesafeli çim koşularında başarı yakalamış bir isim. Bugün için çim pistte farklı koşacağını düşündüğüm isim günün sürprizini gerçekleştirebilir.

AKAN BULUT Yarış yaşamına bu pistte kazanarak başladıktan sonra aralıklı olarak üç koşuya çıkıp A3 TENDÜREK'de etkisiz kalıp, son koşusunda ise startla öne düşmeye çalışırken sapan rakibi Akon ile birlikte dışarı açılıp şansını kaybeden isim kan hattında önemli isimleri barındırıyor. Uygun rakipleri arasında iyi hazırlıkları ile birlikte günün bankosudur.

SER CARİYE Çalışmaların da göz dolduran isim bu pistte katıldığı 10 koşunun beş tanesinden birincilik çıkartan Ser Atakan ile anneden, zaman zaman etkili yarışlar çıkartan Ser Emir ile de tam kardeş. Son galobuna 26//41 rahat yapan tay koşunun en şanslı ismidir. 

Günün ilk ayağında yarıştan çıkartılan 4-MÜRSELOĞLU yerine 1-AVŞAROĞLU eklenmiştir.


REKLAM
NORMAL ŞABLONUM

3-10-6-7-1
1-7-4
1-AKAN BULUT
3-8-6
11-7-1-4-10
6-4

28 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3-10-6-7-1
1-7-4-8-11-3
1-AKAN BULUT
3-8-6
11-7-1-4-10
6-4-3-13

125 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.