09 Nisan Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

TEYYARE: Alderamin ve Rusdamat ile tam kardeş olan tay hazırlıklarının büyük bir kısmını jokeyi Mahsun Demirbaş ile tamamlamış. Aynı koşudaki Şahsancak isimli tayı da çalıştıran Demirbaş tercihini bu safkandan yana kullanmış. Tam kardeşlerinin maidende çok fazla durmadığını ve kalite olarak kusursuz olduklarını da göz önünde bulundurursak kuponlarda ilk olarak işaretlememiz gerektiğini söyleyebilirim. 

HOSLİ: Bu yıl iki yarış gören ve nihayet dişine göre bir grup bulan Hosli geçtiğimiz yıllarda daha sert rakiplerini geride bırakmayı başarmıştı. Yaklaşık bir buçuk aylık istirahatin ardından yeniden piste çıkacak olan safkan gerçekleştirdiği hazırlıklarında da formunu ilerletmiş görünmesi ile lehine gidişatta bankomdur. 

YANARTAŞ: Tay satışlarından 100.000 TL bedel ile satın alınan Yanartaş bu koşu için yapmış olduğu dereceli galopları ve usta jokeyi Mehmet Kaya'nın biniyor olmasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

BAD GİRL: Amazing Love'a fotoda mağlup olduktan sonra sürdirek çıktığı yarışta Lady Carina'ya geçiln kısrak bu kez ekürisi ile beraber koşacak ve mesafenin uzaması da bir hayli işine gelecek. Grubun denkliğini de göz önüne alırsak favori hanesinde yer vermek daha doğru olacaktır. 

REKLAM


Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

6.5.7.3.1.2
3.7.4.2
6.4.1.3.2
3 HOSLİ BANKO
7.6.1.8.11
4.2 // 8.9

72 TL // 144 TL 
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.