30 Nisan Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bültenler iyice zorlaştı yeğenim artık bensiz işin çok zor haberin ola. Sana gücümü göstermeye başladım. Dün Shutka bankom resital yaptı resital. Eski günlerime dönmem an meselesi. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim arayıp bana gizli bilgiler verdi. Gözün açık olsun Dayım, TJK büyük oyun peşinde herkesin hevesini kursağında bırakabilirler haberin ola, dedi. Onun istihbaratı çok kuvvetlidir. 

Bazı yeğenlerimin övgü dolu yazılarını okudukça gözlerim yaşardı. Dayı sen bu alemde teksin, üstüne oyuncu tanımayız. Dayım geçen sene 30 ganyanlı bankolarınla ganyanda havamdan geçilmiyordu, şimdi biraz boynum bükük ama senin gücünün farkındayım. Son gülen iyi güler Dayım, arkandayız. Dayı Shutka bankon geldiğinde ganyandaki düşmanların kaçacak delik aradı. Daha neler neler yazdılar ama şimdi hepsini aklımda tutmam mümkün değil. 

Bana böyle motivasyonlu yazılar gönderin yeğenim gönderin de dost düşman görsün bakalım Nalkapon neymiş. Övülmek en önemli özelliğimdir, çevremdekilerin daima övgüsünü kazanmışımdır. Cömertliğim çok konuşulur. Haydi bakalım sayfama güzel şeyler yaz. 

Dün semt pazarına bir uğradım da yeğen şöyle fındık, fıstık, leblebi stoğumu doldurdum. Akşamları bülteni açtığımda elimi atınca onları bulamayınca gücüm zayıflıyor, dikkatim bozuluyor. Her sabah taze peynirimi yemeden kendime gelmem mümkün değil. Öğlenleri meyve tabağım hazır olacak. Yoğurdu da cila yapıyorum. 

Sen üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu takip ederken ben de kahvede emekli takımını söğüşlemeye devam ederim yeğenim. Yoksa bu değirmen dönmez. Onların maaş zamanı da yaklaşıyor. Kılıbık Bekir don mintan geziyor, kaç gündür kahveye uğramıyor. Erkete Orhan'dan aldığım istihbarata göre karısı ona cep harçlığı vermeyi bırakmış. Yancı Hikmet'i gönderip onu yancım yapabilirim. Eski düşmanlarım düştüğünde tekme atmak yerine himayeme aldığım söylentileri doğrudur. 

Lafı uzatmayı sevmem yeğenim. Az laf çok iş. İcraatlarımla konuşulmak tercihimdir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Yaklaşık bir buçuk yıldır ücretsiz hizmet veren ve daima yarış severle birlikte olan siteniz Sihirli Kantarma'yı günde sadece 1 adet reklama tıklayarak destekleyebilirsiniz.

REKLAM


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

Birinci koşuda çıkan 7 SHEHZADE yerine eküriler eklenmiştir. 13:25

2 GÖZÜAÇIK // 8.6.11.10
11 HEVESKAR // 1.8.6
3 BELLEVUE // 2
12 SEVDEGÖR // 10.9.7.1.2.4.5.6
3 LADY CARINA // 4.5.1.7.10
4 MALAKKA BANKO
9 LADY OF KANEKO // 7.2
9 BUSENUR // 13.12.3.7.5.11
4 BURUKMERT // 9

1. ALTILI: 134.40 TL 
2. ALTILI: 141.12 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.