29 Nisan Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri


GAZINÇ İlk defa uzun mesafeye çıkacak olmasına rağmen Şanlıurfa pistinden geldikten sonra burada ki ilk yarışında düzlük üzerinde etkili sprint atmasına rağmen mesafenin kısa gelmesi sonucu istediği sonucu alamadı. Son galobunda 29//58 rahat yaparken, sürprize yakın isim olarak göze çarpıyor.

ANKA Bu pistte sert rakipler arasında tabelaya girdiği koşuları sonrası, Ankara'da çok rahat kazanıp son çalışmasını burada 24//51 gibi dereceli galop ile tamamlayan safkan uygun rakipleri arasında son yarışında uyum içerisinde olduğu M.Baydan ile günün ilk bankosudur.

SİVEREKBEYİ Katıldığı tek koşusunda dördüncülükte kalan tay start çıkışında rakiplerinin arasında sıkışarak hamle kaybetmesine rağmen düzlükte toparlayıp birinci ile arasında 3 boyluk farkla koşuyu tamamladı. İki gün önce 28//42 rahat galobunda dinç görünen isim bugün kazanabilir. Aynı koşudan üçüncü olarak ayrılırken dikkat çeken BURHAN USTA yaptığı hazırlıkların da dikkat çekerken günü 29//43 Hafif Çalışarak galobu ile tamamladı. İki isimin bu koşu için yeterli olacağını düşünüyorum.

CAPE FIRE Katıldığı ilk iki koşusunda kum pistte start alarak bir  varlık gösteremeyen safkan daha etkili olabileceği çim pistte start alacak. Geçtiğimiz yıl 2100 çimde bir koşu kazanırken sert rakipleri geride bıraktı. Yeniden sevdiği pist ve mesafede etkili sprinti ile koşuya ortak olabilir.


NAMTAR İstanbul pistinde sürekli sert rakipler ile mücadele edip sezon başında ikincilikler elde ettikten sonra İzmir'de olumsuz koşusu sonrası, son yarışında yarışın belli bir yerine kadar tutunup sprinter rakiplerine direnemeyen isim, daha etkili olacağı grupta rakiplerine fazla avans vermez ise günün sürprizini gerçekleştirebilir.

MACERACI Yarış hayatına başladığı koşusunda öne erken düşen safkan virajla birlikte dışarı doğru sapıp bayağı avans kaybetmesine rağmen düzlükte toparlayıp etkili sprinti ile koşuyu kazanmasına rağmen protesto sonucu koşudan ikinci olarak ayrıldı. Düzenli olarak sürdürdüğü idmanları sonrasında dün sabah kısa çalışmasında göz dolduran tay talihsizlik yaşamadığı taktirde koşudan kazanarak ayrılacağını düşünüyorum. Günün bankosu..

Siteden çıkmadan evvel 1 defa reklamlara tıklayıp destek olan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederim..Bol şans..

REKLAM
1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.2.1//3
6.2.4.9.7//8.10
2-ANKA
6.1
12.5.3.11//9.15
4.5.2.3

33.6//94 TL BOL ŞANS...

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.1
12.5.3.11//9.15
4.5.2.3
5-MACERACI
6.4.1.3//9.12
9.13.1.6.15//4.10

44.8//141.1 TL BOL ŞANS..Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.