28 Nisan Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ADİLABİ: Geçtiğimiz yıl çim pistte Mehmet Akyavuz idaresinde sürpriz bir sonuca imza atmasının ardından üst üste birinciliklere imza atan safkanın kısa mesafeli son koşuları ölçü alınmamalı. Yeniden tam mesafesinde ve kantarmasını yakından tanıyan jokeyinin idaresinde ve istikrarsız rakiplerinin arasında koşunun en şanslı ismidir. 

NOBLE BOY: Mitelo ile anneden kardeş olan tayın uzayan mesafelerde ve çim pistte daha başarılı olmasını beklesem de Adana'daki kısa mesafeli maiden koşu ikinciliğini bu grup için yeterli buluyorum. Form tutan jokeyi Ayhan Kurşun ile favorim.

ROYAL AVŞAR: Bugüne kadar sürekli olarak kum pistte mücadele eden Royal Avşar'ın çim pistte de başarılı olması muhtemel. Babasının ülkemizde koşan temsilcileri Albitay ve Prince Of Krakow'un da çim pistte birincilikleri bulunuyor. Anne kardeşi Seeking The Sheerif ise Grup 1 tabelasına sahip. 

ORADINARIO: Runner Bull'a yarım boy farkla kaybettiği yarışın ardından çalışmalarında daha iyi duruma geldiği gözlenen safkan ideal mesafesinde başarılı jokeyi Ahmet Çelik'le özlediği birinciliğe ulaşabilir. 

ÜNSALMIŞ: Geçtiğimiz günlerde çok sürpriz durumdayken sizlere iki atta önerdiğim ve beni mahcup etmeyen Ünsalmış bu kez daha uzun mesafede koşuyor. Anne hattında Vakkas, Perican ve Burhan gibi isimler bulunan safkanın bu mesafelerde bu tarz gruplarda daima söz sahibi olacağına inanıyorum. 

AKUSTİK: Uzun mesafelere daha yatkın isimler arasında gösterebileceğimiz safkana özel bir parantez açmak istedim. Annesi Efekızı bir Efem - Gökyel temsilcisi olan Akustik kariyerine başladığı günden bu yana benim takibimde olan bir isim ve bu orjinde Ayhan Kurşun'u gördüğümde daha çok ilgimi çekiyor. Bu yüzden bugün muhakkak kuponlarda yer alması gerektiğine inanıyorum.

BLED: Kalimdor ile anneden kardeş olan safkan ara verdikten sonra katıldığı ilk koşuda son 400 metrede çok iyi bir sprint atarak üçüncülük elde etti. Orjin bakımından çim piste daha yatkın olan ve ilk kez bu koşullarda start alacak olan Bled'in Ankara programında kapanışı yapmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

REKLAMGizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri 

5.10.11.6.3.8.1
5.9.11.8.1.12
10.1.6.3.5
3.6.7.8.4
6.2 
10 BLED BANKO 

147 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.