24 Nisan Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


PRENSES ASLI Adana pistinde katıldığı son iki koşusunda varlık gösteremeyen isim, daha önceki yarışlarında 1200 ve 1500 metre kum pistte iyi sonuçlar alabilmişti. Burada ciddi rakipleri konumunda olan Geçgelanna, Umutçiçeği ve Bilge Prenses'i geride bırakırken sadece İzmir pistinden gelen Canözgü ile ilk defa karşılaşacak. Rakiplerine göre bir süredir dinlendirilip aralıklı olarak yaptığı çalışmalarını son olarak  1000//1.10 ve 400//28 rahat yaparak tamamladı. Günün sürprizini gerçekleştirebilir.

GREAT MASTER  Son üç koşusunda Grup yarışlara katılan isimler ile koşarken son olarak burada 24//48 rahat yapan Great Master, apranti indirimden faydalanarak biniciliğini yapacak olan M.K.Kumbasar ile daha önce 2 defa start alıp bir defa kazanırken bir defa ise ikincilikte kaldı. Uzun zaman sonra bu kadar uygun rakipleri bulan isim günün en sağlam bankosudur. 

KİNGSERKAN Adana pistinde kazandığı iki koşu sonrası kısa bir süre dinlendirilen sprinter isim ilk atımdır. Adana pistinde zaman zaman başarılı olup burada ki tek kısa mesafeli koşusunda iyi görünen BABBİNO iki gün önce binicisi Özcan Yıldırım ile 23//36 rahat yaparken mesafe uzadıkça daha iyi sonuçlar alacağı pedigresi ile sürpriz yapabilir. İzmir pistinde son iki uzun mesafeli koşusu ölçü olmayıp Ankara'ya geldikten sonra düzenli olarak hazırlıklarını tamamlayan, son galobunda 23///36 rahat yapan ALMOHAD ayırımsız olarak kuponlara işaretlenmelidir. 

TRANÇA Son koşusunda cazip konumdayken banko önerdiğim fakat bugünkü jokeyi Emrah Sincan'ın aşırı güveni ve önde yarışı süratlendirip kazanmasını da bilen rakibi ile kilo farkının olmasından dolayı ikincilikte kalmıştı. Bugün uygun rakipleri arasında ölçekli şablonlar için günün ikinci bankosudur. 

Sevgili dostlar son üç Ankara programını boş geçmedik. İnşallah bugün de bankoma çok güveniyor ve kazanacağını umuyorum. Sitede İşiniz bittikten sonra 1 defa reklam tıklamaları konusunda duyarlı olursanız mutlu oluruz. Teşekkürler Herkese bol şans diliyorum..

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

4.5.1.2
1 GREAT MASTER
3.2.1//7.4
5.6.7//1.2
3.5.4
3 TRANÇA

7.5//21 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.5.1.2.6
1 GREAT MASTER
3.2.1.7.4
2.5.6.1.7.3
3.5.4
3.2.4.7

126 TL BOL ŞANS..

1 yorum:

  1. Üstad kolay gelsin kocaeli yapacak misiniz bekliyorum bilgi verirsen sevinirim

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.