23 Nisan Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri


3-DURMAZ AKAR 1 ay ara verdikten sonra çıktığı ilk çim koşusunda etkisiz kalsa da daha önce burada ki rakiplerinin bir çoğunu geride bırakmayı başaran isim bir çok yarışında da Onur Atmaca'nın sprint mesafesini ayarlayamamasından dolayı daha iyi neticeler alacağı koşulardan ikinci yada üçüncü olarak ayrıldı. Bugün sabır ile bekleyip rakiplerinin tükendiği yerde çizgiyi önde geçebilir. Geçen hafta kısa mesafeli koşuda istediği performansı sahaya yansıtmayan bugünkü binicisi Halil Kaplan ile iki gün önce 27//41 rahat galop yapan 1-ERDURAN,  son iki yarışında Kocaeli'de etkisiz olsa da İstanbul iç pistte son 1 haftada üç defa sahaya çıkıp 1200//1.25 ile dikkat çekici hazırlıklara sahip olan 4-DOĞUŞAN ve  bir takım sıkıntıları olmasına rağmen kalitesine inandığım 8-ÇERKEZRAMO koşunun sürprizini yapmaya aday isimdir. 

3-LİON FLAG Birbirine denk rakiplerin start alacağı koşuda bir adım önde gördüğüm isim Lion Flag olacak. Daha önce bu mesafede sert rakipleri geride bırakırken, son yarışında öndeki tempoya ayak uyduramadığından jokeyi ensesine basmak zorunda kaldı. On gündür sırasıyla yaptığı 1200//1.16, 1000/1.02 ve 600//36.6 ve 400//23.8 rahat galoplarını bugün sahaya yansıtabilirse kazanabilir. Son çalışmasında 23//35 rahat yaparken canlı görünen 5-KEREMTOSH uygunlaşan kilosu ile kendisine şans yaratabilir. Önde numarayı aldığı koşularda direnç göstererek iyi neticeler alan 1-ABBASOĞLU ve son iki koşusunu kazanan 2-SANTA RUA ayırımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

6-YILMABAŞAR bir süredir dinlendirilen kaliteli isim tüm hazırlıklarını Bursa pistinde tamamlarken mesafenin biraz kısa olmasının kendisine sorun yaratacağını düşünüyorum.Yinede kalitesi ile ilk şans verilmelidir. Adana pistinde hazırlıklarını tamamladıktan sonra bu pistte iki gün önce hiç sıkıştırılmadan 31.3 Çok Rahat yaparak çalışmalarını tamamlayan 7-AŞEMEZ mesafeye uyumu ile ikinci şans verdiğim isimdir. Çok kısa sprinti olmasından dolayı bir çok kazanacağı koşuyu tabela çıkartarak tamamlayan 4-FRİKYA bugün önde birbirini yıpratacak rakiplerinin çok olmasından dolayı koşuya ortak olabilir. 

3-GÖZÜM KALDI Geçtiğimiz senen sonlarında burada ki ciddi rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan isim, bu sene gördüğü iki yarışında eksiklerini tamamlarken son yarışında virajı 5 boy önde dönmesine rağmen sert ve sprinter rakiplerine teslim olan safkan uygun rakiplerine arasında günün bankosudur. 


Not: 11:35 (3) ile (4.) ayak yer değişmişti düzeltildi.

Günün ikinci ayağında yorumlarda bahsedilen 4-Doğuşan (5) numara olarak yazışmıştı değiştirildi.


REKLAM


NORMAL ŞABLONUM

4-3-2-7-5-8-9-1
3-1
1-6-5-7-4
3-5-1
7-6
3-GÖZÜMKALDI

33.6 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4-3-2-7-5-8-9-1
3-1-4-8
1-6-5-7-4-8
3-5-1-2
7-6-4
3-GÖZÜMKALDI

134.4 TL BOL ŞANS..

3 yorum:

  1. 3/hepsi/6/hepsi/hepsi/3 60.48 lira

    YanıtlaSil
  2. Selamın aleyküm hepinize bol şanslar ve böyledir site içinde binlerce tşk hepiniz birbirinizden değerli arkadaşlarsinuz (nalkopan hariç hatta bazen yorum yapmasa sanki bu site biraz daha güvenilir ve ciddi olacakmış gibi) hepinize sağlıklı bol kazançlı günler dilerim birde sanki sadece buraya giren arkadslarda yorum yapabilme imkanı yaratmanız sahada iyi olabilir gibi bu arada reklamları gerçekten her seferinde girerim yardımcı olabileceğini kendi adıma bişey varsa seve seve yaparım

    YanıtlaSil
  3. Bursa altilim ezinegelini geçen yarışini affettirmek ve bu şartlarda kosmak istediği için banko Erhan yavuzun sonlarda dış kulvrdan önlerde bulunanların hepsini akarte edeceği SAVAŞ ATI banko son ayakta çetin taş in kendini kabul ettireceği ve atininda artık tam zamanının geldigi gözüm kaldı tek 3/h/6/h/h/3

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.