22 Nisan Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


9-TATANKA Açıkçası görüntü olarak idmanlarında en beğendiğim isimdi.İç pistte sürdüğü çalışmalarından sonra iki gün önce sentetik pistte 25//40 rahat yaparken dün sabah iç pistte kenter ile hazırlıklarını tamamladı. Start çıkışında problemi yaşamaz ise kazanma oranı en yüksek isim olarak göze çarpıyor. ampiyon Blaze To Wın ile tam kardeş olan 5-BLAZING GIRL Geçen ay piste kayıtlı olduğu ilk koşusundan tam hazırlıklarını yapamadığı için çıkarılan bir isimdi. İç pistte uzun süredir dereceli ileri ile dikkat çekerken 23//36 rahat galobu ile günü kapattı. Kurtel ekürisinin 2-BLUE WONDERFUL'un annesi Invıncıble Gırl yarış hayatına başladığı ilk altı koşusunda kolayca çim yarışlarında birincilikle tanışmıştı. Seri isim olduğuna inandığım taya şans verilmesi gerekir. Son çalışmasında akışlı görüntü sergileyen 7-PIN WHEL sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.Daha geniş oynayanlar 1-BİRDELLO isimli tayı değerlendirebilirler.

6-AK FETİH Bu sezon katıldığı tek kısa mesafeli koşu hariç diğerlerinde yarış içinde belli bir yer edinen ve bir defa ise kazanmasını bile isim uygunlaşan rakipleri ve rakiplerine oranla hem jokey hemde kilo avantajı bulunmasından dolayı alternatif tekimdir.. Henüz istenilen seviyede olmadığı halde çeşitli illerde gördüğü koşuları sonrası uzun aradan sonra aprantisi Berkan Çığla ile piste çıkıp 28//43 rahat yapan 5-DURDEN sürprize en yakın isim olarak yazılabilir.Sene başında kazandığı H-17 koşu sonrası rakiplerine oranla daha etkili yarışlar sergileyen, son olarak KV-22'de dördüncülük elde eden 4-OĞLUMBARAN mesafe derecesi en iyi isim dinlenerek çıkacağı koşuda en son sırada şans verdiğim isimdir. 

3-TATVAN İNCİSİ Rakiplerinden daha kaliteli olmasına rağmen hem yaşının ilerlemesi hemde verdiği aradan etkileneceği düşündüğüm için bugün bir kaç rakibine de şans vereceğim.Son iki koşusunu kazanan son bir hafta da iç pistte çalışmalarını tamamlarken son işinde 23//36 rahat galobu ile dikkat çeken 4-FLASHING GRIL en ciddi rakip olacaktır. 5 ay sonra geçen hafta piste çıkıp galop niyetine bir yarış gören 1-CHERY CHERY LADY Bugünkü binicisi Saadettin Boyraz ile iç pistte 23//35 yaparken starttan çıktığı gibi kazanırsa şaşırmam. Geçtiğimiz yıl Flashıng Gırl'ün kazandığı koşunun ikincisi olduktan sonra 6 aylık ara verip Adana'da seri hazırlıkları sonrası,Ankara pistinde eksiksiz olarak hazırlanan 7-MISS HELIN sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

4-ENGEL YOK Uzun mesafeli maiden koşuyu kazanarak ilk birinciliği ile tanıştıktan sonra, son koşusunda sert rakiplerinin yanında yarışın hiç bir yerinden kopmayan isim iç pistte 24//37 rahat galobu ile hazırlıklarını tamamlarken uygun rakipleri arasında günün en sağlam bankosudur.

1-AFTER FOREVER Usta jokeyi ile start alacak olan isim hazırlıklarında noksansız görüntü sergilerken anne Wıcker World'un yarış hayatı boyunca kazandığı üç koşuda kısa mesafelidir. Yarış hayatı kısa sürse de Yes Of Afrika gibi klas bir isimin anneden kardeşi olan 5-CASH ONLY 23//36 rahat galobu ve kalitesi ile ikinci sırada şans verdiğim isimdir. İç pistte eksiksiz olarak hazırlanan 4-LONG STAR, Akın Sözen'in tercih ettiği 6-GABRİEL ve Dossıer temsilcisi 7-VICTORY FILE sırasıyla bütçelere göre ayırımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

4-SUHARRY Bursa pistine pek uyum sağlayamasa da daha etkili olduğu İstanbul pistinde uygun rakipleri bulan isim ilk atımdır. 6 Aylık ara sonrası çıkacağı ilk koşusu için ciddi hazırlıklar yapan seri safkan 13-MACADAMIA 24//49 galobu ile beyaz bayrak ayna yapabilir. Mesafeye uyumlu olan 9-MAKARACI ÇOCUK, son beşinciliği sonrası yeniden toparlanan 1-QAVIY ve bir yarış görüp nefes açan 2-CAPTAIN PITT sürpriz yapmaya yakın isimlerdir.

Evet dostlar saklamaya gerek yok Sihirli Kantarma 2 yıla yakındır sizlerin desteği ile yayın hayatına devam ediyor. İşiniz bittikten sonra 1 defa reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranıp bizi mutlu ederseniz sizlere minnettar oluruz. Bol şans..

10:25 Günün 3. ayağın da MISS HELİN 7 numara olarak düzeltildi.

13:00 Günün ilk ayağında yarıştan çıkartılan (2) numara yerine geniş şablonda bulunan 1-BİRDELLO normal şablona eklenmiştir.

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

9.5.7.1
6-AK FETİH
3.4.1.7
3-ENGEL YOK
1.5.4.6.7
4.13.9.1.2

28 TL BOL ŞANS..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

Geniş oyuna 2 VASEEM eklenmiştir. saat 10.10

9.5.7.1
6.5.4.2
3.4.1.7
3-ENGEL YOK
1.5.4.6.7
4.13.9.1.2

117 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.